z kitap nasıl pdf çevrilir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

z kitapları pdf haline nasıl getirebiliriz elimde Sothink SWF Decompiler programı var ancak nasıl yapıldığına dair Türkçe içerik yok bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

factor60

Asistan
teknoloji çağında yaşadığımızı hatırlatır iki tık ile sorununuzu araştırıp çözebileceğinize can-ı gönülden inanıyorum sayın beyefendi

teknoloji çağında yaşadığımızı hatırlatır iki tık ile sorununuzu araştırıp çözebileceğinize can-ı gönülden inanıyorum sayın beyefendi
dediğim gibi baya araştırma yaptım ancak çözümler hep eski sistemler için geçerli şuan da z kitaplar eskiye oranla daha iyi korunuyor o yüzden konu açtım ;)

EinştayN

Profesör
z kitapları pdf haline nasıl getirebiliriz elimde Sothink SWF Decompiler programı var ancak nasıl yapıldığına dair Türkçe içerik yok bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Şu konuda anlatılmış bir inceleme yap,

HABAR

Asistan
Görüşünüze kısmen katılmakla birlikte şöyle düşünüyorum: Her şey Google'da var. Kimse yardım istemesin o zaman?
Mesaj otomatik birleştirildi:

denedim ancak olmadı eski sisteme göre anlatılmış yeni sistemde anlatılan bookdata dosyası yok farklı dosyalar var
Ekran yönlendirmesini dikey yapıp z- kitabı açın. Muhtemelen kitabı tam sayfa görebileceksiniz. Sonra her sayfanın teker teker ekran görüntülerini almayı deneyebilirsiniz.

Son mesajlar