Yüzüm (Tipim) Nasıl Sizce Elle Tutulur Bir Yani Var Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Halı hazırda bir kız arkadaşım var bazen kendimi onun yanında özgüvensiz hissediyorum tip konusunda

(Bu arada attığım fotolar ayna fotoğraf değiller yani benim kendimi aynada gördüğüm açıdan değiller insanların beni gördüğü açıdan çektim ayna fotoğrafı kapatıp benimle gerçekte buluşsanız bu şekilde göreceksiniz yani)

Yorumlarınız neler sizce ne yapmalıyım ?

Bu arada sağ taraftaki kaşımı yanlış aldığımdan dolayı şekli bozuldu normalde sol taraftaki kaşımla aynı şekilde uzamasını bekliyorum sağ tarafın

Ekli dosyalar

• IMG_20210704_002917.jpg
    IMG_20210704_002917.jpg
    118.1 KB · Görüntüleme: 196

Realhas the Great

Donald Trump
Reaksiyon puanı
7,972
Halı hazırda bir kız arkadaşım var bazen kendimi onun yanında özgüvensiz hissediyorum tip konusunda

(Bu arada attığım fotolar ayna fotoğraf değiller yani benim kendimi aynada gördüğüm açıdan değiller insanların beni gördüğü açıdan çektim ayna fotoğrafı kapatıp benimle gerçekte buluşsanız bu şekilde göreceksiniz yani)

Bu arada sağ taraftaki kaşımı yanlış aldığımdan dolayı şekli bozuldu normalde sol taraftaki kaşımla aynı şekilde uzamasını bekliyorum sağ tarafın
Bence yakışıklısın.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290

Kusura bakmayın ama sizi fırın küreği ile kovalayabilirim.
Yakışıklısınız gayette.
Sizi bir Rambo veya john wick haline mi getirelim?

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Kusura bakmayın ama sizi fırın küreği ile kovalayabilirim.
Yakışıklısınız gayette.
Sizi bir Rambo veya john wick haline mi getirelim?
Hayır ben birşey haline getirin demedim ki veya ilgi istediğimden dolayı atmadım özgüven sorunum oluyor bazen o yüzden tavsiye vermeniz için yazdım özgüvensiz olmamın sebebi de tip olduğu için fotoğrafımı attım haliyle

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Benim kadar yakışıklı değilsin;
1625348718220.png

Şaka şaka yakıyorsun kardeşim.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Hayır ben birşey haline getirin demedim ki veya ilgi istediğimden dolayı atmadım özgüven sorunum oluyor bazen o yüzden tavsiye vermeniz için yazdım özgüvensiz olmamın sebebi de tip olduğu için fotoğrafımı attım haliyle
Kelin merhemi olsa kendi başına sürerdi.
Aklıma pek bir şey gelmiyor.
Yanınıza bir cep aynası alın.Her özgüveninizi yitirdiğinizde aynaya bakın ve toparlanın.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Kelin merhemi olsa kendi başına sürerdi.
Aklıma pek bir şey gelmiyor.
Yanınıza bir cep aynası alın.Her özgüveninizi yitirdiğinizde aynaya bakın ve toparlanın.
Aynaya bakarsam fotodaki halimin tam tersini göreceğim ama hocam çünkü attığım foto arka kameradan çekilme yani insan gözünün beni gördüğü şekilde aynada biliyorsunuz ki ters halimizi görüyoruz asıl gerçek yüzümüz arka kameradan çekilme olan fotolarda ortaya çıkıyor :) ama yinede sağolun özgüven verdiniz

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Aynaya bakarsam fotodaki halimin tam tersini göreceğim ama hocam çünkü attığım foto arka kameradan çekilme yani insan gözünün beni gördüğü şekilde aynada biliyorsunuz ki ters halimizi görüyoruz asıl gerçek yüzümüz arka kameradan çekilme olan fotolarda ortaya çıkıyor :) ama yinede sağolun özgüven verdiniz
Tasalanmayın.
Sizin tırnağınız bile olamayacak kişiler özgüven tankeri gibi ortalıkta dolanıyor.
Siz onlardan daha çok hakediyorsunuz bu özgüveni.

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,648
Özgüvensiz olacak bir şey yok.
Her zaman arsızlık kazanır (who am i filmi)
Hiçbir şeyden rezil olmaktan korkma çekinme. Çevrendeki insanlar senden daha akıllı değil. Biraz özgüven ve tiyatro yeteneği ile çevrendeki insanları parmağında oynatacak kapasiteye de tipe de sahipsin

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Tasalanmayın.
Sizin tırnağınız bile olamayacak kişiler özgüven tankeri gibi ortalıkta dolanıyor.
Siz onlardan daha çok hakediyorsunuz bu özgüveni.
Hocam benim size bir sorum olacak şimdi bu konuda attığım fotoğrafı ben arka kameradan çektim yani bana karşıdan biri bakınca gerçek hayatta beni o fotodaki gibi görüyor ama ben kendimi ön kamerada veya aynaya bakınca o fotodaki in tam tersi halinde görüyorum kendimi bunun sebebi nedir insanlar beni attığım fotodaki gibi görüyor ama ben kendimi aynada ve ön kamerada tam tersi halde görüyorum şimdi hangisi doğru size attığım foto mu arka kamera fotosu mu yoksa ön kameradan çektiğim veya aynada baktığım ben mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özgüvensiz olacak bir şey yok.
Her zaman arsızlık kazanır (who am i filmi)
Hiçbir şeyden rezil olmaktan korkma çekinme. Çevrendeki insanlar senden daha akıllı değil. Biraz özgüven ve tiyatro yeteneği ile çevrendeki insanları parmağında oynatacak kapasiteye de tipe de sahipsin
Birilerini parmağımda oynatmama gerek yok da sadece kendi kendine yeteyim yeter benim için yinede sağolun ben o filmi izleyeceğim izlemedim daha önce

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Hocam benim size bir sorum olacak şimdi bu konuda attığım fotoğrafı ben arka kameradan çektim yani bana karşıdan biri bakınca gerçek hayatta beni o fotodaki gibi görüyor ama ben kendimi ön kamerada veya aynaya bakınca o fotodaki in tam tersi halinde görüyorum kendimi bunun sebebi nedir insanlar beni attığım fotodaki gibi görüyor ama ben kendimi aynada ve ön kamerada tam tersi halde görüyorum şimdi hangisi doğru size attığım foto mu arka kamera fotosu mu yoksa ön kameradan çektiğim veya aynada baktığım ben mi ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birilerini parmağımda oynatmama gerek yok da sadece kendi kendine yeteyim yeter benim için yinede sağolun ben o filmi izleyeceğim izlemedim daha önce
Zor soru.
Arka kameradan çekindiğin fotoğraf gerçek yüzün bence.

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Zor soru.
Arka kameradan çekindiğin fotoğraf gerçek yüzün bence.
Yani size attığım fotoğrafta ki gibi görüyorlar beni insanlar gerçek yüzüm konudaki fotoğraf zaten kız arkadaşıma ve aileme de sorunca bana arka kamerada çekilen gibi görüyorum seni diyorlar iki foto gösteriyorum biri ön kameradan alınmış diğeri de arka kameradan alınmış herkes arka kameradakini seçiyor

CtrlEnter

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
885
Bence bir problem yok ama yüzün veya saçınla ilgili şüpheye düşersen, arkadaşınla karşılıklı değil de yan yana oturabilirsin.. Daha az bakar.. Risk azalır.. ?

ozcevı

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Eren sen dürüst birine benziyorsun. Bence kendini sevmeyi öğrenmelisin. Onu öğrenmediğin sürece hayatta kimseye yeterli gelmedıgıne inanacak ve kendıne onu ınandıracaksın. Kimseyi kaybetmekten korkma ne demişler. Mutlulugu sende bulan senındır ötesi misafir...

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
Eren sen dürüst birine benziyorsun. Bence kendini sevmeyi öğrenmelisin. Onu öğrenmediğin sürece hayatta kimseye yeterli gelmedıgıne inanacak ve kendıne onu ınandıracaksın. Kimseyi kaybetmekten korkma ne demişler. Mutlulugu sende bulan senındır ötesi misafir...
hayatımda aldığım en iyi öğüt olabilir teşekkür ederim