Yüzüklerin Efendisi'nde DirectX 10

Bu konuyu okuyanlar

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Lord of the Rings Online oyununa gelen yeni yama, DirectX 10 desteği de getiriyor. World of Warcraft için ise herhangi bir oyun motoru tazelemesi yok.

Lord of the Rings özellikle de sinema filmiyle oldukça dikkat çeken bir eser haline geldi. Kitapları filmle beraber daha çok satmaya başladı ve en sonunda önemli rekorlara imza attı. Ardından çıkan devasa çok oyunculu oyun ise yurt dışında rağbet görüyor. Elbette Knight Online veya WoW ayarında değil. Fakat teknik açıdan önemli bir nokta olarak, oyunun grafik motoru DirectX 10'a uyarlanıyor ve bir yamayla kullanıcılara sunulacak. Bu sebeple teknik açıdan Lord of the Rings Online, birçok oyunu geride bırakmış olacak.

SDN - http://shiftdelete.net

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
oyunu filmi kadar ses getirmedi, online olarak ta pek tercih edilen bir oyun degil sanki

akif87

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama oynayanlar gayet guzel buluyor
ilk cıktıgı zaman beta denemesine bende katıldım ma ingilizcem yeterli olmayıp turkiyede satılmadıgı için oynamayı dusunmedim ama bu haber ve turkiyey girme haberinden sonra belki oynarım

m1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Betasına girecektim bunun ama o zamanlar sınırlı internetim vardı nasip olmamıştı :(

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Ölü zaman.