🔥 Öne Çıkan Konular

Soru Yüzüklerin Efendisi Hobbit Serisi O Kadar da Kötü Değil Sanki?

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
1,669
Ben çok büyük bir yüzüklerin efendisi fanıyım. Hobbit'i de oldum olası sevmedim. Geçen gün baştan sonra izledim, peşine hobbit serisini izledim. Sanırım beynimde bazı şimşekler çaktı.
Hobbitlerin, goblinlerin vb. 2-3 rahatsız edici görsel efekt dışında çok keyif aldım izlerken. Belki de fazla mı yargıladım zamanında bilmiyorum. Ben bayağı beğendim, sizlerin fikri nedir bu konuda?

1642715240828.png

1642714717332.png

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
431
Orijinal üçlemeyle kıyaslandığı zaman zayıf kalıyor ve kitap uyarlaması olduğu içinde insanlar sanırım beğenmediler. Filmin keza yapım aşamasında da problemler yaşanmış. Peter Jackson kısacası elinden geleni yapmış ve ben ilk çıktığı dönemlerde izlediğimde kesinlikle serinin fanı değilim ama rahatsız olmadım. Eğlenerek izledim. Sadece dediğim gibi şahsen orijinal üçleme kadar etkilemedi beni de. Fakat kitaplara çok hakim olmadığımdan ve bu serinin fanı olmadığım için tam olarak bilemiyorum problemin ne olduğunu tam olarak Hobbit üçlemesinde.

mychar276

Profesör
Reaksiyon puanı
1,669
Orijinal üçlemeyle kıyaslandığı zaman zayıf kalıyor ve kitap uyarlaması olduğu içinde insanlar sanırım beğenmediler. Filmin keza yapım aşamasında da problemler yaşanmış. Peter Jackson kısacası elinden geleni yapmış ve ben ilk çıktığı dönemlerde izlediğimde kesinlikle serinin fanı değilim ama rahatsız olmadım. Eğlenerek izledim. Sadece dediğim gibi şahsen orijinal üçleme kadar etkilemedi beni de. Fakat kitaplara çok hakim olmadığımdan ve bu serinin fanı olmadığım için tam olarak bilemiyorum problemin ne olduğunu tam olarak Hobbit üçlemesinde.
Görsel efektleri halen daha bana rahatsız edici geliyor. Yani animasyon filmi gibi. Onun dışında ben beğendim. İlk 3leme ayarında değil ama keyifli

Penetrator God

Doçent
Reaksiyon puanı
431
Görsel efektleri halen daha bana rahatsız edici geliyor. Yani animasyon filmi gibi. Onun dışında ben beğendim. İlk 3leme ayarında değil ama keyifli

Ek olarak Legolas'ı biraz fazla güçlü yapmışlar bence. İzlemesi keyifliydi ama orijinal üçlemeye bakarsak orada da olağanüstü şeyler yapıyordu ama Hobbit'te birebirde adam sanki Cüneyt Arkın'a dönüştürmüşler gibi geldi bana. Savaş sahneleriyle ilgili sanırım mantık hataları da vardı fazlasıyla.

Son mesajlar