Yüzde kızarıklık ısınma

Bu konuyu okuyanlar

ErdalTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar sivilce ilacı kullanmaya başladım. Sabah sürüp 15 dk sonra yıkadım. Birkaç saat sonra yüzümde kızarıklık ve ısınma oluştu. Yanaklarım sıcak ve tüm yüzüm kıpkırmızı yardım edin nasıl geçer.

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Arkadaşlar sivilce ilacı kullanmaya başladım. Sabah sürüp 15 dk sonra yıkadım. Birkaç saat sonra yüzümde kızarıklık ve ısınma oluştu. Yanaklarım sıcak ve tüm yüzüm kıpkırmızı yardım edin nasıl geçer.
Tahminimce roaccutane adlı ilacı kullanmışsındır. O gibi ilaçlar yazın kullanıma uygun değil, güneşten ötürü. Geçmesi için nemlendirici krem kullanabilirsin.

ErdalTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tahminimce roaccutane adlı ilacı kullanmışsındır. O gibi ilaçlar yazın kullanıma uygun değil, güneşten ötürü. Geçmesi için nemlendirici krem kullanabilirsin.
Nadixa diye bir ilaç. Doktor vermişti daha önceden de kullandim ama böyle sorunlar olmamıştı

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Bu linke göz atabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kısmı veriyorum.

Ne Gibi Yan Etkileri Bulunur?
Nadixa krem yan etkileri bulunmaktadır. Yan etkilerini görme şansınız son derece azdır bundan dolayı da güvenle kullanabilirsiniz. Kullananların çok büyük bir bölümü bunları hiç yaşamamaktadır.

-Kızarıklık

-Cillte tahriş

-Boğaz,dil bölgesinde hafif şişlik

-Hafif ciltte yanma

-Bazı ciltlerde kuruluk

-Ciltte duyarlılık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Doktorunuza danışmanızı öneririm, görünüşe göre sık rastlanan bir durum değil.

KarabelaGustavo

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Nadixa diye bir ilaç. Doktor vermişti daha önceden de kullandim ama böyle sorunlar olmamıştı
Sivilce ilaçları genelde cildi hassaslaştırır.Bu sebepten krem sürdükten sonra dışarı çıkmayın, illaki çıkacaksanız güneş kremi şapka güneş gözlüğü vs kullanın lakin tavsiyem gece yatmadan önce sürmenizdir

ErdalTr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sivilce ilaçları genelde cildi hassaslaştırır.Bu sebepten krem sürdükten sonra dışarı çıkmayın, illaki çıkacaksanız güneş kremi şapka güneş gözlüğü vs kullanın lakin tavsiyem gece yatmadan önce sürmenizdir
Hem gece kremi hem gündüz kremi var. Gündüz kreminden sonra dışarı çıkmıştım 10 dakika sadece l.

Bu linke göz atabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken kısmı veriyorum.

Ne Gibi Yan Etkileri Bulunur?
Nadixa krem yan etkileri bulunmaktadır. Yan etkilerini görme şansınız son derece azdır bundan dolayı da güvenle kullanabilirsiniz. Kullananların çok büyük bir bölümü bunları hiç yaşamamaktadır.

-Kızarıklık

-Cillte tahriş

-Boğaz,dil bölgesinde hafif şişlik

-Hafif ciltte yanma

-Bazı ciltlerde kuruluk

-Ciltte duyarlılık

Doktorunuza danışmanızı öneririm, görünüşe göre sık rastlanan bir durum değil.
Daha önce de bu ilacı kullanıyordum bir sorun olmuyordu. Sivilce karşıtı temizleme jeli kullandım ilk defa ondan olmuş olabilir.

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Hem gece kremi hem gündüz kremi var. Gündüz kreminden sonra dışarı çıkmıştım 10 dakika sadece l.

Daha önce de bu ilacı kullanıyordum bir sorun olmuyordu. Sivilce karşıtı temizleme jeli kullandım ilk defa ondan olmuş olabilir.
Üst üste mi kullandınız? Belki de ondan dolayı olabilir.

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Yüzümdeki kremi yıkamak için kullandım. Üst üsteden daha beteri yani
:sweatsmile: Merak etme umarım yakında geçer. Bu arada ben de sivilce sorunu yaşıyorum, eskiden temizleme jelleri vs. kullanıyordum; şuanda sadece yağlandığı zamanlarda su ile yıkıyorum ve sivilcelerde azalma gözlemledim. Son 1 haftadır yapıyorum bunu devam ediyorum. Eğer olumlu sonuç alırsam sana da söylerim :)