Yardım Yurtdışından gelen apple watch türkyiede kullanılabilir mi (cellular lı paket)

Bu konuyu okuyanlar

2pacwest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yurtdışından apple watch almak istiyorum çünkü 5 bin lira daha ucuz ama sorun şurdaki cellular dahil alıcam türkiyede kullanabiliyormuyum açtırma faln bi şekilde yardım edin para çöpe gitmesin 1.5 yıldır biriktiriyorum

Mehmet Ali Ertunç

mehmetaliertunc.com
Admin
Editor
Reaksiyon puanı
63
Merhaba

Evet kullanabilirsin, ancak şu anda sadece Turkcell ile çalışıyor.

Normal şartlarda IMEI numarasına sahip olduğu için 120 gün sonrasında kayıt yaptırman gerekiyor.

Ancak son dönemde bazı YouTube kanallarında cihaz sürekli şebekeye bağlı olmadığı için kayıt ihtiyacının pek olmadığına, sorunsuz kullanılabildiğine dair yorumlar var. Araştırmaya devam ediyorum.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
Merhaba

Normal şartlarda IMEI numarasına sahip olduğu için 120 gün sonrasında kayıt yaptırman gerekiyor.

Ancak son dönemde bazı YouTube kanallarında cihaz sürekli şebekeye bağlı olmadığı için kayıt ihtiyacının pek olmadığına, sorunsuz kullanılabildiğine dair yorumlar var. Araştırmaya devam ediyorum.
120 gün süre sim bağlandığından itibaren başlar sen sonra taksan da takmasanda süre akar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,254
Merhaba

Saatede mi kayıt var, benim galaxy watch makedonyadan geldi hiçbir sıkıntı yok

Son mesajlar