• Android 12 bize neler sunuyor?

Google, dün gerçekleştirdiği etkinlikte Android 12’yi resmen tanıttı. Sizler için Google Pixel 5’e Android 12 yükleyerek deneyimlerimizi aktardık.

Haber Yurt genelinde elektrik kesintileri! İstanbul, Aydın, İzmir...

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Statik IP
Yönetici
Admin
Reaksiyon puanı
2,189
Vatandaşların, sosyal medyadan duyurduklarına göre; yurt çapında birçok bölgede elektrik kesintileri yaşanıyor. Sosyal medyadaki mesajlara İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Gaziantep, Kayseri ve Hatay'dan çok sayıda 'elektrik kesintisi' ihbarı geliyor.

1627891608364.png

İstanbul ve İzmir'deki elektrik dağıtım şirketlerinin internet sitelerine ve çağrı merkezlerine ise ulaşılamıyor.

PLANLI KESİNTİLER DE VAR

Ege Bölgesi'nde sabah saatlerinden bu yana yaşanan elektrik kesintilerinin bir bölümünün daha önce duyurusu yapılan 'planlı kesintiler' olduğu öğrenildi. Yatırım tesislerinin devreye alınması, arıza onarım ve bakım gibi nedenlerle yaşanan elektrik kesintilerinin ayrıntıları elektrik dağıtım şirketleri tarafından açıklandı.

İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ PROGRAMI

Arnavutköy, Avcilar, Bagcilar, Bahcelievler, Basaksehir, Bayrampasa, Besiktas, Beylikdüzü, Beyoglu, Büyükcekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Gaziosmanpasa, Güngören, Kagithane, Kücükcekmece, Sariyer, Sultangazi, Sisli, Zeytinburnu ilçelerinde genel elektrik kesintisi yaşanıyor. Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre kesintilerin 1 saat içerisinde sona ermesi bekleniyor.

EFI Shell

Rektör
Reaksiyon puanı
16,711
Ankara/Çankaya'da da kesildi kısa süreliğine ve şimdi geldi. Galiba 30 dakika sürdü kesinti.

BatinY

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,214
Bursa'da elektrik kesintisi yaşamadım henüz, umarım yaşamam.

Jarvisit

Statik IP
Yönetici
Admin
Reaksiyon puanı
2,189
İstanbul/Kadıköy'deyim henüz kesinti yok. Eğer olursa kediyi trafoya salmışlar demektir.

Necla123??

Asistan
Reaksiyon puanı
202
Bizde de iki gündür o sorun var malesef

nixc0r

Profesör
Reaksiyon puanı
10,241
Sancaktepe de sorun yok

Reaksiyon puanı
10,267
Hocaaam Sakaryada burda 🖑🖑🖑

kemaltheasbotu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Vatandaşların, sosyal medyadan duyurduklarına göre; yurt çapında birçok bölgede elektrik kesintileri yaşanıyor. Sosyal medyadaki mesajlara İstanbul, İzmir, Bursa, Konya, Gaziantep, Kayseri ve Hatay'dan çok sayıda 'elektrik kesintisi' ihbarı geliyor.

İstanbul ve İzmir'deki elektrik dağıtım şirketlerinin internet sitelerine ve çağrı merkezlerine ise ulaşılamıyor.

PLANLI KESİNTİLER DE VAR

Ege Bölgesi'nde sabah saatlerinden bu yana yaşanan elektrik kesintilerinin bir bölümünün daha önce duyurusu yapılan 'planlı kesintiler' olduğu öğrenildi. Yatırım tesislerinin devreye alınması, arıza onarım ve bakım gibi nedenlerle yaşanan elektrik kesintilerinin ayrıntıları elektrik dağıtım şirketleri tarafından açıklandı.

İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ PROGRAMI

Arnavutköy, Avcilar, Bagcilar, Bahcelievler, Basaksehir, Bayrampasa, Besiktas, Beylikdüzü, Beyoglu, Büyükcekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Gaziosmanpasa, Güngören, Kagithane, Kücükcekmece, Sariyer, Sultangazi, Sisli, Zeytinburnu ilçelerinde genel elektrik kesintisi yaşanıyor. Yetkililerin yaptığı açıklamaya göre kesintilerin 1 saat içerisinde sona ermesi bekleniyor.
Kağıthanedeyim herhangi bir kesinti yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternet sıkıntısı çekiyorum... Çok yavaş

Son düzenleme: