Soru Yurt dışından laptop almak

mychar276

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
İspanya'daki fiyatları Türkiye den kontrol etmek bayağı zor, özellikle Türkiye de enflasyonist kültür yüzünden yemek sepeti, akakçe, vb. toplu fiyat kontrolü yapan siteler avrupada çok yaygın değil, olanlar da süper çalışmıyor. Bu konuda avrupadan ileride olduğumuzu düşünüyorum.

130 euro yükselip şöyle bir ürün alabilirsin,

Şunu da buldum ama link doğru mu ispanya mı bilemedim. Rtx 3060 var ve işlemcisi bayağı güçlü. Ekran kartı 105W olması lazım yanlış bilmiyorsam ve 2022 model kasalarda MUX vardı. Bayağı hoş bir cihaz. Fiyatlara o bölgede hakim değilim yanlışım olabilir.
link

1681848684038.png

Son düzenleme:

SebastianVettel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İspanya'daki fiyatları Türkiye den kontrol etmek bayağı zor, özellikle Türkiye de enflasyonist kültür yüzünden yemek sepeti, akakçe, vb. toplu fiyat kontrolü yapan siteler avrupada çok yaygın değil, olanlar da süper çalışmıyor. Bu konuda avrupadan ileride olduğumuzu düşünüyorum.

130 euro yükselip şöyle bir ürün alabilirsin,

Şunu da buldum ama link doğru mu ispanya mı bilemedim. Rtx 3060 var ve işlemcisi bayağı güçlü. Ekran kartı 105W olması lazım yanlış bilmiyorsam ve 2022 model kasalarda MUX vardı. Bayağı hoş bir cihaz. Fiyatlara o bölgede hakim değilim yanlışım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mağazada illaki değişiklik olur sadece gittiğimde elimde birkaç model olsun fazla zamanım olmuyor çünkü

mychar276

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3,220
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mağazada illaki değişiklik olur sadece gittiğimde elimde birkaç model olsun fazla zamanım olmuyor çünkü
Öyleyse şöyle söyliyim, rtx 3060 gpu ve i7 12700H işlemcili soğutması güçlü bir model alabilirsiniz, 100 euro falan yükseltirseniz. O bütçeye çıkmışsanız bu configürasyon biraz daha uzun idare edecektir. Attığınız laptop rog strix serisi çok yüksek parça kalitesi kullanılıyor ama rtx 3050 güncel oyunlarda bile yer yer yetmeyen bir gpu.