Soru Yurt dışına çıkmadan bilgisayar almak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Symoaka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu yaz kasalı bir sistem almayı düşünüyordum ama 2024 senesi yazı 2 aylık bir dil için yurt dışına gidebilirim bende bunu göz önünde bulundurarak kasalı bilgisayardan vazgeçtim. Tahmini bütçem 18 ila 25 arası bir şey daha çok oyun, grafik tasarım ve yazılım yapmak istiyorum. Ona uygun bir şey olursa çok güzel olur tabii gelecek yılın yazına kadar belki kasalı alabilirim sizce ne yapmalıyım ve nasıl bir laptop önerirsiniz?

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
2 aylık kurs için aldığınıza değmez bence. Yurtdışından uygun fiyatlı bir ürün alıp dönüş zamanı satılabilir.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Bu yaz kasalı bir sistem almayı düşünüyordum ama 2024 senesi yazı 2 aylık bir dil için yurt dışına gidebilirim bende bunu göz önünde bulundurarak kasalı bilgisayardan vazgeçtim. Tahmini bütçem 18 ila 25 arası bir şey daha çok oyun, grafik tasarım ve yazılım yapmak istiyorum. Ona uygun bir şey olursa çok güzel olur tabii gelecek yılın yazına kadar belki kasalı alabilirim sizce ne yapmalıyım ve nasıl bir laptop önerirsiniz?
İçinde bulunduğunuz durumu tam olarak anlamadım. 2 aylığına pc ye ihtiyacınız var, 2 ay sonra yurt dışına gideceksiniz bu aradaki boşluğu pc siz geçirmek istemiyorsunuz mu? Dizüstü pc mi önerelim yoksa dizüstü masa üstü arada mı kaldınız? TR klavyeli mi olacak EN mi, neyse kısacası anlamadım.

kaangirgirlar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Glocalzone diye bir uygulama vardı, ona bakabilirsin. Yurt dışından Türkiye’ye cihaz getirttirmek için kurulmuş bir uygulama.

Son mesajlar