Yurt dişi iphone 6lus sim kilidi arkadaslar bilen yardim etsin lütfenn

Bu konuyu okuyanlar

cml5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefonu aldım sım kılıdı varmıs aldıgım yere götürdüm sim kilidini actıklarını sölediler ondan sonra vodafon hat taktım orda calıstım ama güncelleme veya sıfırlamada tekrar gelır mı bı yardım edın lütfennn

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
telefonu aldım sım kılıdı varmıs aldıgım yere götürdüm sim kilidini actıklarını sölediler ondan sonra vodafon hat taktım orda calıstım ama güncelleme veya sıfırlamada tekrar gelır mı bı yardım edın lütfennn
sim kilidini nasil actilar?jailbreakmi yoksa gavey falanmi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam aldıgımız magazaya götürdük işlem bir kaç dakıka sürdü

cml5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam işlem bir dakıka falan sürdü nasıl oldu bilmiyorum ilk defa böle bişey basıma geldi apple destek hattını aradım onlarda kaldırıldıgını söledı ama yınede bı endişe duyuyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hocam işlem bir dakıka falan sürdü nasıl oldu bilmiyorum ilk defa böle bişey basıma geldi apple destek hattını aradım onlarda kaldırıldıgını söledı ama yınede bı endişe duyuyorum

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14

O zaman sıkıntı çıkmaz

cml5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bilgisayardan bişeyler yaptı hocam sonra telefon acılıp kapandı falan işte vodafon taktım calıstı sonradan bı daha karsıma cıkmaz demı

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
bilgisayardan bişeyler yaptı hocam sonra telefon acılıp kapandı falan işte vodafon taktım calıstı sonradan bı daha karsıma cıkmaz demı

Apple destekten sim kilit kaldırıldı diye cevap almışsınız yani hiçbir sorun çıkmaz bu arada sim kiliti kaldırtırken ücret ödedinizmi

cml5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yok ödemedim

tekrar etkın olmaz demi

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
yok ödemedim

tekrar etkın olmaz demi

Bildiğim kadarıyla sim kiliti kaldırmak için için belli bir ücret veriliyordu bende tam emin olamadım şimdi siz apple destek hattını arayıp sorun isterseniz ilerde sorun çıkartırmı diye

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Apple de yapılan hiç işlem geri alınmaz korkma hocam. Kullanmana bak .

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9

Ben ilk defa böyle bir simkilidi acma islemi duyuyorum
öyle 2 dakikada acilacak birsey degilki o .belkide sim kilitli değildi ilginç

cml5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
apple aradım hocam kaldırıldıgını söledı bana pc den bişey yaptı telefon acıldı kapandı sadece hocam sonra vodafon taktımc calıstı

ben anlamıyom pek hocam yani bu işlerden aynen öle oldu ama apple aradım kladırıldıgını söledı

endişem su ileride bir sıkıntı yaşar mıyım güncellemede yaptım telefonuda sıfırladım sım kılıdını actırdıktan sonra

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
apple aradım hocam kaldırıldıgını söledı bana pc den bişey yaptı telefon acıldı kapandı sadece hocam sonra vodafon taktımc calıstı

ben anlamıyom pek hocam yani bu işlerden aynen öle oldu ama apple aradım kladırıldıgını söledı

endişem su ileride bir sıkıntı yaşar mıyım güncellemede yaptım telefonuda sıfırladım sım kılıdını actırdıktan sonra

İleride sorun olacağını zannetmem şu an çalışıyorsa. Ancak benim merak ettiğim nasıl bir simkilitmiş o öyle 2 dakikada kimse açamaz onu Normalde ücret ödenmesi gerekir operatöre .jada jailbreak jada gavey kullanılır ama.belkide sim kilidi değildi o. İcloud falan çalışıyormu telefonda?

cml5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
icould calısıyor hocam cihazı ilk actıgımızda iphone etkinleştirmek için sim gerekli diyordu

bilgisayardan da giriyorum bi sorun olmuyor hocam icoulda

anlaya bilecegim baska bir yöntem var mı ?

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
icould calısıyor hocam cihazı ilk actıgımızda iphone etkinleştirmek için sim gerekli diyordu

bilgisayardan da giriyorum bi sorun olmuyor hocam icoulda

anlaya bilecegim baska bir yöntem var mı ?
jailbreak falan yok tahminime cihazda?

cml5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olup olmadıgını nasıl anlayabılırım hocam

cml5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8,1,3 var hocam mekkeden alınma cihaz ama nerenın malı bilmiyorum kodu ZD

Bİ SORUN OLMAZ DEMİ HOCAM

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
8,1,3 var hocam mekkeden alınma cihaz ama nerenın malı bilmiyorum kodu ZD

Bİ SORUN OLMAZ DEMİ HOCAM
dediğim gibi simkilidi öyle şak diye açılmaz kesinlikle eğer simkilidi var ise.
Garanti olması için Türkiyeye ait bir simkart telefona takılıp denenmeli çalışıyorsa simkilidi yok demektir.benim olduğum ülkede örneğin simkilitler kontrat bitmeden kesinlikle açılamaz ve kontrat bitince gene tekrardan para ödenir.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
dediğim gibi simkilidi öyle şak diye açılmaz kesinlikle eğer simkilidi var ise.
Garanti olması için Türkiyeye ait bir simkart telefona takılıp denenmeli çalışıyorsa simkilidi yok demektir.benim olduğum ülkede örneğin simkilitler kontrat bitmeden kesinlikle açılamaz ve kontrat bitince gene tekrardan para ödenir.
Niçin böyle açılmaz merakimdan soruyorum ?

cml5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam vodafon ve türkcel taktik calisti hatta vodafondan mesaj geldi yurt disinda konusma paketi vs die

HOCAM VODAFON VE TÜRKCEL TAKTIK CALISTI HATTA VODAFONDAN MESAJ GELDI YURT DISINDA KONUSMA PAKETİ VS DİE

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Niçin böyle açılmaz merakimdan soruyorum ?
Çünkü birçok iphone kullanıcısının en büyük sorunundan birisidir bu simkilidi olayımörneğin amerkidaki iphonların çoğu simkilitlidir be simkilitli bir telefon değerinin altında satılmak durumunda kalır. Simkilidini açmak için kontrat bitince operatöre para ödemek gerekir.ve gene öyle 5 dakikada açılmaz operatör apple'a yazacak apple işleme koyacak falan bir kaç günde açılır parasını ödesen bile.

drsakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Pin kodunu girmeyince sim kilitli yazar ekranda, ondan bahsetmiyorsun demi. Bir dakika falan dediğine göre pin kodunu girmiş olabilirler hattına.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Çünkü birçok iphone kullanıcısının en büyük sorunundan birisidir bu simkilidi olayımörneğin amerkidaki iphonların çoğu simkilitlidir be simkilitli bir telefon değerinin altında satılmak durumunda kalır. Simkilidini açmak için kontrat bitince operatöre para ödemek gerekir.ve gene öyle 5 dakikada açılmaz operatör apple'a yazacak apple işleme koyacak falan bir kaç günde açılır parasını ödesen bile.
É o zaman parası ile hemen açan yerler var di sim kilidi ve açıyorlar di da onlar nasıl açıyordu bilginiz var mi?

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Benim de sim kilidi vardı. Telefoncu arkadaşa kırdırdım bir hafta içinde açılır dedi ve dediği gibi kalktı. Bir yıldır kullanıyorum sıkıntı yok bütün güncellemeleri yapıyorum. Bir kere sim kilidi açıldı mı bir daha kilitlenmez içiniz ferah olsun.