Yurt dışı alışverişleri ( AliExpress,Ebay,Amazon vb.)

yurt dışı alışverişlerinizde hangi siteyi kullunayorsunuz?

 • Ebay

  Kullanılan: 0 0.0%
 • AliExpress

  Kullanılan: 1 100.0%
 • Amazon

  Kullanılan: 0 0.0%
 • DealExtreme

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  1

Bu konuyu okuyanlar

pikacuggg

Öğrenci
Katılım
17 Şubat 2016
Mesajlar
21
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
27
Merhaba arkadaşlar bu başlıkta yurt dışı alışverişi ilgili bilgi ve deneyimlerimizi paylaşalım

Sorularınız varsa cevaplayabilirim elimden geldiği kadar yardımcı olacağım sizlere

AMAZON

dünyanın en büyük alışveriş sitesidir ve içerik olarak oldukça zengindir. Amerikadan gönderim sağlayan bu internet sitesi,birçok üründe ücretsiz kargo seçeneği bulundurmakta ve türkiyeye gönderim sağlamakta. Her türlü alışverişi bu internet sitesinden sağlayabilirsiniz.

Aliexpress
Çindeki en büyük e-ticaret payına sahip olan bu internet sitesinde oldukça fazla ürün alıcıyla buluşmakta. Bu internet sitesi Paypal kabul etmiyor fakat alışveriş yapmayı bilirseniz güvenli bir e-ticaret oluşumu. Aliexpressten alışveriş yaparken Satıcıların yüksek feedback (geri bildirim) almış olmalarına dikkat edin. Mesela bir satıcı yaptığı 19999 alışverişten %95 feedback almışsa güvenli bir satıcıdır ve alışverişte sıkıntı yaşatmayacaktır.

EBAY

Her türlü ürünü bulabileceğiniz bir e-ticaret sitesidir. Ebay yıllardır hizmet vermekte ve kusursuz bir alışveriş sağlamakta. Aynı zamanda Paypal kuruluşu Ebay şirketine aittir. Birçok ürün ücretsiz kargo ve ücretli kargo seçenekleri ile satışa çıkarılmakta.

DealExtreme

Gnel olarak teknolojik ürünler satan bu internet sitesinde Türkiye'ye bedava kargo seçeneği bulunuyor. Fazla pahalı olmayan ama fazla ucuzda olmayan bir internet sitesi.
 
Son düzenleme:
Üst