Yunanistan ve Fransa'dan deprem açıklaması: yardıma hazırız

Bu konuyu okuyanlar

alpsadik

Map Tech Harita
Emektar
Reaksiyon puanı
2,871
Aranız bozuk olsa bile arkadaşınızın başına bir şey geldiğinde, yakınını kaybettiğinde arar geçmiş olsun yapılacak bir şey var mı diye sorarsınız. Bu işler böyledir. Teşekkür etmekten başka bir şey düşmez bize.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Hangi ülkenin başına felaket gelirse gelsin ilk aklıma gelen evinde oturan sıradan bir aile olur ve ona göre yorum yaparım. Kin ve nefret besleyemiyorum. Canımıza namusumuza kastetmemişse, maddi konular yüzünden kimle aramız açık olursa olsun böyle durumlarda insani tepki verilmeli. Din ya da milliyet önemini yitirmeli.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Siyaset başka, insanlık başka. Bu ülkeler insanlık namına bunları söylemiş ancak biz önceki depremlerde gördük ki gerçekten yardım etmek isteyen kardeş ülkeler yardım edelim mi diye sormadılar. Havaalanına geldiklerinde iniş izni istediler.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Yamyamlar gibi afrikalı canları köleleştiren ve katleden, Türk ve Müminleri her güçsüz ve tek başına gördüğünde saldıran, bebek katillerinde insanlık arayanların aklına şaşarım, bir de yuh olsun derim ! Bu devletler imkanları olsa bizleri kesip kesip, bi kaşık suda boğarlar, eğer yapamıyorlarsa bugün güçlerinin yetmediğindendir.

Reaksiyon puanı
7,999
Çıkan haberler doğruysa Yunanistan C-130 uçakları insani yardım için Türkiye hava sahasına girmiş.
Kaynak : Mahluklar

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Girit ve Selanik Yahudi okulları ve mason localarında yetiştirip mübadele öncesinde ve sonrasında (1900-1940) bize Türk ve Müslüman bunlar diyerek itelediği/kitelediği ne kadar

Mason
Sabetayist
Bizans kırması
Pontus veledi
İşgal kalıntısı
Tapınak şövalyesi
İslam ve Müslüman düşmanı
Kambalist zihniyetli
varsa...
Hepsini yedi sülaleleriyle birlikte geri alırsa

Yunanistan'ın teklifini seve seve kabul ederim.

Elâzığ'da, Van'da, Malatya'da deprem olunca en ufak yardım teklif etmeyenler İzmir'de olunca yardıma hazırlarmış. Bababababababa...

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Aslinda simdiye kadar yaptiklari ve gelecekte yapacaklarini masumlastirmak icindir bu siyasi adimlar.
Dogal afette bir cok ulke melek kesilir
Aynen öyle bizim borçlu kalmayı sevmedigimizi biliyorlar ondan yapıyorlar.. hem yardım edecek olsalardı yardım istemeden ederlerdi.. uluslararası camiada kendilerini melek gösterme oyunu..

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Bunların yardımı hayır bile sevap bile olmaz.