Yunanistan ve Fransa'dan deprem açıklaması: yardıma hazırız

Bu konuyu okuyanlar

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,763
Vay bee kendilerini ne sanıyor bu dütdülü ülkeler?

Gidin ermenistana yardım edin desenize. O kadar ölülerini savaş meydanında koyup kaçıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu tarz ciddi bir durumu bile kale alma peşindesiniz ya size hiç bir şey denmez yazık !
Adam diyor ki ellerinden kötülük yapmalarından daha başka şey gelmez ki.
Eeee kötü mü diyor?

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Bu tarz ciddi bir durumu bile kale alma peşindesiniz ya size hiç bir şey denmez yazık !
Hangi durumu ciddiye almamışım ? Kendi çıkarları için avrupadaki abilerini/kardeşlerini arkasına alan yunanistanı mı ? Yada covid için Türkiye'nin yardım ettiği fransayımı ?
Şahsen hiç bir yardımı haketmeyen 2 ülkenin yardım ederiz haber versinler yeter çağrısınamı kaldık ? Yani hangi birini sayıyım bu ülkeyle ilgili. Çok eskilerede gitmek istemiyorumda
Yardım edecek adam direk eder. Geri kalan siyasi şirinliklerdir.
Malum bizim ülkedeki siyaset böyle şirinliklerden beni bayağı soğuttu

Reaksiyon puanı
7,999
Vay bee kendilerini ne sanıyor bu dütdülü ülkeler?

Gidin ermenistana yardım edin desenize. O kadar ölülerini savaş meydanında koyup kaçıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adam diyor ki ellerinden kötülük yapmalarından daha başka şey gelmez ki.
Eeee kötü mü diyor?
Evet şu an Azerbaycan ile Fransa arası kötü fakat burada savaş veya siyaset konuşmuyoruz. Bir afet yaşandı ve onlar da yardıma ihtiyacınız varsa yardım edelim dediler. Burada gereksiz yere ortalığı karıştırmanın bir anlamı yok yani. Türkiye'de afet durumlarında başka ülkere aynı şekilde teklif götürüyor.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
İnsani bir yardım bu. Siyaset ayrı insanlık farklı. Bu tarz saçma yorumlarınızı kendiniz saklayın komik falan değil.

Depremi Fransa yaptırmış diyen bile çıkabilir belli olmaz bizim ülkede :)

Nezaketen böyle teklifler yapılır bizim ülkenin gerek yok Milli kaynaklarla hallettik diyeceğini düşünüyorum.

Reaksiyon puanı
7,999
Depremi Fransa yaptırmış diyen bile çıkabilir belli olmaz bizim ülkede :)

Nezaketen böyle teklifler yapılır bizim ülkenin gerek yok Milli kaynaklarla hallettik diyeceğini düşünüyorum.
Bende yardımı kabul edeceklerini düşünümüyorum zaten şu an çoğu STK'lar ve Bakanlıklar yardım ediyor. Ülkeler zorla biz yardım edelim demiyor, EĞER İHTİYACINIZ OLURSA yardıma hazırız diyor. Fakat maalesef her konuda olduğu gibi bu konuda da saçma yorumlar çıkabiliyor.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Haklısınız arkadaşlar. Doğal afetten bizi kurtarıp sonra kendileri öldürecek :)
En ufak sorunda bizde diyoruz tekrar denize mi dökelim diye.
İki yüzlü siyasetin insani yardım adı altında şirinlik yapmasından başka bir şey değil.
Duyar kasıyorsanızda boşuna salça olmayın.

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
İsrail Savunma Bakanı Gantz, "İzmir'deki depremin ardından Türkiye'ye yardım teklifinde bulundu."
1604070107436.png

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
ABD, her türlü yardıma hazır olduklarını açıkladı.