Yunan gazetesi Dimokratia, başlığında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağır bir küfürle hedef aldı!

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Fransa Devlet Başkanına bak sen bugün Türkçe Tweet atmış :)

1600524415230.png

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
maalesef dalga değil acı gerçekler
Utan yahu!
Gerçekten utanmalısın...
Resmen dalga geçtiğin halde bir de insanları mal yerine koyup ciddiyetten bahsediyorsun.
Bak senin gibi CB'nını sevmeyen birçok arkadaş var ama senin gibi Yunanlılık etmemiş, dalga geçmemişler. Yahu böyle basit, sulu bir alay yerine Yunanlılar gibi küfretseydin inan ki çok daha mertlik yapmış olurdun. Bu gibi durumlarda seveni de, sevmeyeni de tek vücut olur, biz senden tek vücut olmanı falan değil, bari Yunan'dan daha beter bir düşman olmamanı beklerdik. Adamlar senin CB'nına resmen küfrü basmışlar, senin zoruna gitmesi gerekirken bir de "Oh olsun" havasında dalganı geçiyorsun. Taraf olamıyorsan bari nötr ol, düşman safında gözükmemeye çalış en azından.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Utan yahu!
Gerçekten utanmalısın...
Resmen dalga geçtiğin halde bir de insanları mal yerine koyup ciddiyetten bahsediyorsun.
Bak senin gibi CB'nını sevmeyen birçok arkadaş var ama senin gibi Yunanlılık etmemiş, dalga geçmemişler. Yahu böyle basit, sulu bir alay yerine Yunanlılar gibi küfretseydin inan ki çok daha mertlik yapmış olurdun. Bu gibi durumlarda seveni de, sevmeyeni de tek vücut olur, biz senden tek vücut olmanı falan değil, bari Yunan'dan daha beter bir düşman olmamanı beklerdik. Adamlar senin CB'nına resmen küfrü basmışlar, senin zoruna gitmesi gerekirken bir de "Oh olsun" havasında dalganı geçiyorsun. Taraf olamıyorsan bari nötr ol, düşman safında gözükmemeye çalış en azından.

yunanmı oluyoruz böyle yorum yapınca , bence bu saçma bakışlarınızı artık düzeltin

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
yunanmı oluyoruz böyle yorum yapınca , bence bu saçma bakışlarınızı artık düzeltin
Yok, sana Yunan demedim, Yunan ile aynı düşüncede olduğunu söylemek istedim. Eğer aynı küfrü KILIÇDAROĞLU, AKŞENER ya da İMAMOĞLU gibi kişilere yapsalardı ben bütün benliğimle karşı çıkardım. Çünkü ben onları burada oy vermesem de, tutmasam da, Yunan'ın karşısında onlar benim insanlarımdır, bendendir. Mesele bu.

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Benim burada Türkiye'ye düşman ama tam belli etmeden alaya alarak cevaplar yazan kişiye verdiğim mesaj silinmiş :) Ne diyeyim.Ben damarında TÜRK kanı olmayan kişilerle sonuna kadar uğraşacağım

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Benim burada Türkiye'ye düşman ama tam belli etmeden alaya alarak cevaplar yazan kişiye verdiğim mesaj silinmiş :) Ne diyeyim.Ben damarında TÜRK kanı olmayan kişilerle sonuna kadar uğraşacağım
Kime göre, neye göre, hangi görüşe göre bu? Hala hakaret ediyorsunuz. Yetmez mi?
IMG_20200920_230800.jpg

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Büyümüş de bize kafa tutmuşlar ??
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyümüş de bize kafa tutmuşlar ??

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Kime göre, neye göre, hangi görüşe göre bu? Hala hakaret ediyorsunuz. Yetmez mi?
Ekli dosyayı görüntüle 117129
İsmini hatırlamadığım bir üye gene bu kişi gibi davrandı.sürekli ben ve birkaç kişi provokasyon yaptığımız söylendi.Engel yedik,mesajlarımız silindi.Ama biz haklı çıktık ve gene bir mod da uçtu.Türklüğü damarda hissetmek karşı tarafın damarında gezip gezmediğini anlatır insana.Siz hakaret ettiğimi düşünün.Adam Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ile alay ediyor benim ki daha büyük sorun olmuş demek.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
İsmini hatırlamadığım bir üye gene bu kişi gibi davrandı.sürekli ben ve birkaç kişi provokasyon yaptığımız söylendi.Engel yedik,mesajlarımız silindi.Ama biz haklı çıktık ve gene bir mod da uçtu.Türklüğü damarda hissetmek karşı tarafın damarında gezip gezmediğini anlatır insana.Siz hakaret ettiğimi düşünün.Adam Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı ile alay ediyor benim ki daha büyük sorun olmuş demek.

Dostum sen yenide değilsin bunca yıldır forumda ki sistemi çözemedin mi daha :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Moderatorler yandaş mışmışmış. 2 dakika önce siyasi mesajım silindi. Bu saatten sonra kimse demesin moderatorler ampul patlatıyor diye :)

Konuyu siyaset bölümüne taşımak yerine benimde mesajlarım silindi orada :)

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Konuyu siyaset bölümüne taşımak yerine benimde mesajlarım silindi orada :)
Ama önemli olan muhalif bir görüş bildiriminin silinmesi değil mi? Mesela bir kaç arkadaşın söylediği gibi olsaydı benim mesajım en kötü düzenlenir size ceza verilirdi diye düşünüyorum.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
@OzkanK. Sizin düzeninize göre sizin mesajınıza uyarı verip, karşı mesajı düzenleyip 5 dakika sonra konuyu siyasete taşımam gerekiyordu galiba. Özür dilerim hata ettim.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
@OzkanK. Sizin düzeninize göre sizin mesajınıza uyarı verip, karşı mesajı düzenleyip 5 dakika sonra konuyu siyasete taşımam gerekiyordu galiba. Özür dilerim hata ettim.

Sizin görüşünüze göre bütün mesajlar silinir konuda diğer bölüme taşınmaz o konu hakkında konuşulamaz bu mı sistem ? Konuşan olursada banlanır gider... Kusura bakmayın hatayı biz etmişik.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Sizin görüşünüze göre bütün mesajlar silinir konuda diğer bölüme taşınmaz o konu hakkında konuşulamaz bu mı sistem ? Konuşan olursada banlanır gider... Kusura bakmayın hatayı biz etmişik.
Banlanan var mı? Konu Siyaset konusu değil, haber konusu.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Hakaret etmeden siyaset yaparsanız benle , hiç bir mesajınız silinmez ve uyarı almazsınız ..Bu benim için de geçerli olan bir kural.

Son mesajlar