Yunan gazetesi Dimokratia, başlığında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağır bir küfürle hedef aldı!

Bu konuyu okuyanlar

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Yuh ya bu kadarı da fazla!
EiM2WGYXkAIvGyG.jpg

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,390
Yunanlıları bu sefer Akdenize değil de kuzey buz denizine dökmenin zamanı geldi.

UmutPasha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Manşet Çevirisi:
''S.... Git Mr Erdogan!''
Manolis Kottakis, Milli Önder Karamanlis'in Türklerin ona hakaret ettiği zaman ne söylediğini hatırlatıyor.

SinHa

Doçent
Reaksiyon puanı
767
Bu manşate sevinenlerde var maalesef. Bizim milletimiz daha doğrusu muhalefetimiz şunu kavrayamadı. İçeride gömersin kızarsın eleştirirsin lakin mevzu sınırları aştımı burada herne olursa olsun destek olman gerek. En basiti Fransa Macron'a karşı olan Marine Fransa içinde Macronu gömer dediğini bırakmaz ama uluslararası mevzualarda destek çıkar. Bizimkilerde gider yurt dışına şikayet eder. Kısacası bu rezilliğe içimizde maalesef sevinenler kıs kıs gülenler var...

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Haberin yazısı ne kadar komik olsa da bile bu sözü hangi kime söylersen söylesin hoş değil.

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
Bu manşate sevinenlerde var maalesef. Bizim milletimiz daha doğrusu muhalefetimiz şunu kavrayamadı. İçeride gömersin kızarsın eleştirirsin lakin mevzu sınırları aştımı burada herne olursa olsun destek olman gerek. En basiti Fransa Macron'a karşı olan Marine Fransa içinde Macronu gömer dediğini bırakmaz ama uluslararası mevzualarda destek çıkar. Bizimkilerde gider yurt dışına şikayet eder. Kısacası bu rezilliğe içimizde maalesef sevinenler kıs kıs gülenler var...
Kol kırılır yen içinde kalır. Her ne olursa olsun birlik olmalıyız.

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Fransa ve Yunanistan seviyelerini belli etti.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Uzaklarda aramaya bile gerek yok. Buyurun gülüp dalga geçen bir arkadaş:

eyyyy yunanistan sen kimsin yeaaaaa

der

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
wqhegqwbenqbwhebn. Çok güldüm. klqwjhehqwenmqweqwe.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Linc icin hedef gostermektir, klasik bir ortadogulu davranisidir
Bırakın bu işleri. Senin ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret/küfür ediliyor. Kalkmış birileri bununla dalga geçiyor. Sonra da ben Türküm diye ortada geziniyor. Sonra ben klasik Ortadoğulu oluyorum(!)

Sonra birlik olmamız lazım deniliyor:
Kol kırılır yen içinde kalır. Her ne olursa olsun birlik olmalıyız.
Böyle adamlarla damlarla birlik olacağız biz?

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Ananı da al git dese manidar olurmuş dümdüz ilkokul çocuğu gibi küfür etmiş.

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Bırakın bu işleri. Senin ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret/küfür ediliyor. Kalkmış birileri bununla dalga geçiyor. Sonra da ben Türküm diye ortada geziniyor. Sonra ben klasik Ortadoğulu oluyorum.

Sonra birlik olmamız lazım deniliyor:

Böyle adamlarla damlarla birlik olacağız biz?
Neden ?diye sormak gerekiyor Neden, sorgulayin korkmayin kafaniz acimaz, linc etmek icin birilerini hedef gostermek yerine kendinize biraz soru sorun, dusunun

Usui Takumi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,177
Son askeri başarısı mızraklı Afrika kabilelerine karşı olan, bilinen en büyük komutanı Fransız bile olmayan Fransayla, arkasında bir yığın devlet olmasa Afrika kabilelerine bile söz geciremeyecek olan yunanistan bize erkekleniyo. Karşılarında Suriye cephesinden at çalıp kaçan malum şahıs var saniyolardi yıllardır, baktılar karşılarındaki bunların canına okuyor, kudurmaya başladılar. Ondan böyle salya sümük
agliyolar, it gibi sağa sola saldırıyorlar. Siz Fransa'yı güçlü ya da büyük devlet mi sanıyorsunuz? Almanlar bir haftada ırzına geçti bunların bı halt yapamadılar. Amerika geldi kurtardı Almanların elinden bunları. Meşhur Normandiya cikarmasiyla. Fransa'yı gözünüzde büyütmeyin. Ekonomik refahının ve gücünün yüzde 80i sömürdügü Afrika ülkelerine dayanan bir ülke Fransa. O sömürgeleri kaybetsin Serengetideki kabilelerden farkı kalmaz. Libya'da ciyak ciyak bagirmalarinin sebebi de bu. Arkasına 30 tane kabadayı alıp ona buna erkeklenen mahalle serserileri neyse Yunanistan'da odur.

Türkiye kendini bi halt sanan bunlar zirtapozlarin alayını ekmek arası köfte diye yer, üstüne gegirmez bile.

Son düzenleme: