Haber Yunan gazetesi Dimokratia, başlığında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ağır bir küfürle hedef aldı!

bilexsamet

Profesör
Bu manşate sevinenlerde var maalesef. Bizim milletimiz daha doğrusu muhalefetimiz şunu kavrayamadı. İçeride gömersin kızarsın eleştirirsin lakin mevzu sınırları aştımı burada herne olursa olsun destek olman gerek. En basiti Fransa Macron'a karşı olan Marine Fransa içinde Macronu gömer dediğini bırakmaz ama uluslararası mevzualarda destek çıkar. Bizimkilerde gider yurt dışına şikayet eder. Kısacası bu rezilliğe içimizde maalesef sevinenler kıs kıs gülenler var...
Uzaklarda aramaya bile gerek yok. Buyurun gülüp dalga geçen bir arkadaş:

eyyyy yunanistan sen kimsin yeaaaaa

der

bilexsamet

Profesör
Linc icin hedef gostermektir, klasik bir ortadogulu davranisidir
Bırakın bu işleri. Senin ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret/küfür ediliyor. Kalkmış birileri bununla dalga geçiyor. Sonra da ben Türküm diye ortada geziniyor. Sonra ben klasik Ortadoğulu oluyorum(!)

Sonra birlik olmamız lazım deniliyor:
Kol kırılır yen içinde kalır. Her ne olursa olsun birlik olmalıyız.
Böyle adamlarla damlarla birlik olacağız biz?

Heilung

Asistan
Yasaklı
Bırakın bu işleri. Senin ülkenin Cumhurbaşkanına hakaret/küfür ediliyor. Kalkmış birileri bununla dalga geçiyor. Sonra da ben Türküm diye ortada geziniyor. Sonra ben klasik Ortadoğulu oluyorum.

Sonra birlik olmamız lazım deniliyor:

Böyle adamlarla damlarla birlik olacağız biz?
Neden ?diye sormak gerekiyor Neden, sorgulayin korkmayin kafaniz acimaz, linc etmek icin birilerini hedef gostermek yerine kendinize biraz soru sorun, dusunun

Usui Takumi

Profesör
Son askeri başarısı mızraklı Afrika kabilelerine karşı olan, bilinen en büyük komutanı Fransız bile olmayan Fransayla, arkasında bir yığın devlet olmasa Afrika kabilelerine bile söz geciremeyecek olan yunanistan bize erkekleniyo. Karşılarında Suriye cephesinden at çalıp kaçan malum şahıs var saniyolardi yıllardır, baktılar karşılarındaki bunların canına okuyor, kudurmaya başladılar. Ondan böyle salya sümük
agliyolar, it gibi sağa sola saldırıyorlar. Siz Fransa'yı güçlü ya da büyük devlet mi sanıyorsunuz? Almanlar bir haftada ırzına geçti bunların bı halt yapamadılar. Amerika geldi kurtardı Almanların elinden bunları. Meşhur Normandiya cikarmasiyla. Fransa'yı gözünüzde büyütmeyin. Ekonomik refahının ve gücünün yüzde 80i sömürdügü Afrika ülkelerine dayanan bir ülke Fransa. O sömürgeleri kaybetsin Serengetideki kabilelerden farkı kalmaz. Libya'da ciyak ciyak bagirmalarinin sebebi de bu. Arkasına 30 tane kabadayı alıp ona buna erkeklenen mahalle serserileri neyse Yunanistan'da odur.

Türkiye kendini bi halt sanan bunlar zirtapozlarin alayını ekmek arası köfte diye yer, üstüne gegirmez bile.

Son düzenleme:

bilexsamet

Profesör
Neden diye sormak gerekiyor? Neden, sorgulayin korkmayin kafaniz acimaz, linc etmek icin birilerini hedef gosteek yerine kendinize biraz soru sorun, dusunun
Merak etmeyin.
Birileri zamanında “Bugün Suriye’ye savaş açsak banko Esad’ı tutarım” dedi. Bir diğeri "Türkiye ile İran karşı karşıya gelirse İran'ın safında olurum" dedi.
Yarın bir gün de "Türkiye ile Yunanistan savaşsa Yunanistan'ı tutarım" diyenlerin çıkmayacağından emin değilim.

Heilung

Asistan
Yasaklı
Merak etmeyin.
Birileri zamanında “Bugün Suriye’ye savaş açsak banko Esad’ı tutarım” dedi. Bir diğeri "Türkiye ile İran karşı karşıya gelirse İran'ın safında olurum" dedi.
Yarın bir gün de "Türkiye ile Yunanistan savaşsa Yunanistan'ı tutarım" diyenlerin çıkmayacağından emin değilim.
"Keske yunan galip gelseydi "diyenin nasil karsilandigini eklemeyi unuttun

bilexsamet

Profesör
Aradaki korelasyonu kurmak cok zor degil mi?
Simdi basa donelim, neden? Diye soralim , anladin mi? Hic sanmiyorum
Mısıroğlu'nun konuşması şöyle: "Keşke Yunan galip gelseydi. Ne Hilafet yıkılırdı, ne Şeriat kaldırılırdı, ne Medrese lağvedilirdi, ne hocalar asılırdı, hiçbiri olmazdı."
Bunu diyen bir milletvekili değil.

Ama Suriye ve İran'ı tutanlar milletvekili.
Peki Türkiye karşısında Suriye ve İran kaybederse Türkiye'de cumhuriyet ve laikliğin yıkılacağı ile ilgili korkuları mı var(?) Veya Türkiye yenerse şeriat mı gelecek(?)

OzkanK.

Profesör
Mısıroğlu'nun konuşması şöyle: "Keşke Yunan galip gelseydi. Ne Hilafet yıkılırdı, ne Şeriat kaldırılırdı, ne Medrese lağvedilirdi, ne hocalar asılırdı, hiçbiri olmazdı."
Bunu diyen bir milletvekili değil.

Ama Suriye ve İran'ı tutanlar milletvekili.
Peki Türkiye karşısında Suriye ve İran kaybederse Türkiye'de cumhuriyet ve laikliğin yıkılacağı ile ilgili korkuları mı var(?) Veya Türkiye yenerse şeriat mı gelecek(?)

Hocam boşuna zorluyorsun zaman birlik olma değil ayrışma zamanı sananlar var inatla. Sen o değil diyecen başka bir şey bulacak. Amaç üzüm yemek değil sonuçta...

darkstar

Profesör
Caanım ülkemin Cumhurbaşkanına söylenen lafa bak, yazık gerçekten ne hallere düştük.
Onlarca ada işgal edildi bi de üstüne küstahça küfür ediliyor.

Sayın Karamollaoğlu haklı sanırım ülke ohalde seçime götürülecek.