Yardım Yüksek Lisans Tezi için Oyunculara Yönelik Anket

Bu konuyu okuyanlar

1Merve

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba oyunsever arkadaşlarım,
Ben Merve. Bir dijital oyuncuyum ve aynı zamanda yüksek lisans öğrencisiyim. Tezim için bir anket hazırladım. Dijital oyunlarla arası iyi olan, düzenli olarak oynayan katılımcılara çok ihtiyacım var. (NOT: Bir önceki anketim bir ön çalışmaydı. Katılımlardaki cevaplar doğrultusunda sorular güncellendi. Daha önce yanıtlayanlar da destek olsun tekrar lütfen)
Anketin İçeriği: "Dijital oyunlardaki kutsal içeriklere oyuncu tutumları"
Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. ANKET linkini aşağıda iletiyorum. Katılımlarınız ve samimi cevaplarınız sayesinde tezimde doğru sonuçlara ulaşabileceğim. Desteğinizi bekliyorum :) Oyunla kalın!

Graveworm

Müdavim
Reaksiyon puanı
518
Hayatımda bu kadar kutsallıkla alakalı soru bir arada görmemiştim. Ayrı bir tecrübeydi :D

nicelanaliz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Merve Hanım;

İstatistik Veri Analiz Merkezi | NicelAnaliz.com
Lisans, Yüksek Lisans, Doktora Tezi ve Makalelerinizin İstatistik Veri Analizleri Uygun Ücret ve Profesyonel Ekibimizle Güvenli Ellerde…

İstatistiksel analizler, Spss analizleri, veri girişi ve anket formu tasarımı, açımlayıcı-doğrulayıcı faktör analizi, yapısal eşitlik modeli, online danışmanlık hizmeti...

Spss Nedir gibi başlangıç seviyeden itibaren hazırlanan kaliteli içerikler sunulmaktadır.

Lisansüstü öğrencileri veya istatistik analizlere ihtiyacı olan herkesi bekleriz :)

https://nicelanaliz.com/