Soru Yüksek Bütçeli Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Alper Altarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese iyi günler oyun oynayabileceğim bir laptop arıyorum bu işlerden pek anlamıyorum fanboyluk yapmadan bana laptop tavsiyesi vermenizi istiyorum 30 bine kadar bütçe esneyebilir yardımcı olursanız sevinirim tavsiyeleri neye göre yaptığınızı açıklarsanız memnun olurum.

Alper Altarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler tavsiyeniz için sizce bilgisayarların fiyatı düşer mi şu an almak uygun mu benim bi acelem yok

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
bütçeyi arttırabilirsen bunlar: Asus Rog Strix Scar 17 Ryzen 9 5900HX Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

arttıramassan bu :

ramleri 32gb olduğu için yeni çıkacak oyunlarda bir sıkıntı yaşamassın ve depolamaları fazla olduğu için uzun süre depolama sıkıntısı yaşatmazlar

Son düzenleme:

Alper Altarna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bütçe geliştirilebilir ancak bu fiyatlara bir pc almak mantıklı mı sizce param var diye yüksek meblağlar ödemeli miyim?
bütçeyi arttırabilirsen bunlar: Asus Rog Strix Scar 17 Ryzen 9 5900HX Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

arttıramassan bu :

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
O fiyatlarda MSI GE66 almanı öneririm. 11800H hem oyun için çok güçlü hem de PCIe 4.0 SSD desteği var. Ek olarak GE66'nın malzeme kalitesi, Asus ROG G17'ye göre daha iyi.