Yükleme yeri hatası

Bu konuyu okuyanlar

ferekee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, epic gamesden Ücretsizken aldığım Civilization 6 yı yerel disk D ye kurdum oyun yüklendi. Oyun simgesine tıklayıp çalıştırdığımda beni uzunca bir süre Siyah ekranda bekletti oyun açılınca oynamadan kapattım ve şans eseri C de anormal bir dolma olduğunu farkettim. Araştırdığımda oyunu belgelerim de mygames klasörüne 54 gb olarak yüklemiş ama ben kurulum yaparken D yi seçmiştim ve oyun simgesine tıklamadan önce o 54 gb lık dolmabın olmadığına eminim. Belgeler klasörünün konumunu değiştirip D ye aktardım fakat oyunu her Açtığımda 15 dakikaya yakın siyah ekranda bekliyorum ve oyun içerisinde bir seçeneğe tıkladığımdada uzun bir bekleme yaşıyorum. Oyunu D ye kurmama rağmen C de belgelerimde neden 54 gb lik bir dosya oluşuyor. Çözümü nedir ? Şimdiden teşekkür ederim

Karam4ns

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Oyunu silip yeniden yükle bence çünkü steam epic vb platformlar diskte kütüphane oluşturuyor d diskinde belki kütüphane oluşturmadığından c ye yüklemiştir yeniden yüklerken disk seçeneğinde d ye kütüphane oluşturu seçmen yeterli olacaktır ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada oyun nasıl konu değiştiricem ama bende kütüphaneye kaydettim fakat indirmedim tavsiye eden var mı ?

Son düzenleme:

Son mesajlar