YouTube'un Yeni Tasarımını Gördünüz mü?

Bu konuyu okuyanlar

Ultrayer6

Asistan
Reaksiyon puanı
0
google ne google earth'da, ne de youtube'da hiçbir ürününde türkiyeye değer vermedi. türkçe dil desteği bile yok yahu? şu dile: ภาษาไทย bile destek var türkçeye yok.

Militarist

Müdavim
Reaksiyon puanı
130
google ne google earth'da, ne de youtube'da hiçbir ürününde türkiyeye değer vermedi. türkçe dil desteği bile yok yahu? şu dile: ภาษาไทย bile destek var türkçeye yok.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile kavgalılar. Çok uzun bir süre daha Türkçe dil desteği geleceğini sanmıyorum.

Kim haklı kim haksız o önemli değil ama biz devletimizin arkasında duramadık. Dnslerle, proksilerle youtube girmek için yarıştık.

Hafiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Kimse fark etmemiş fakat sanırım yeni tasarım ile birlikte Türkçe dil desteği de geliyor. En alttaki language bölümüne Türkçe seçeneği de eklenmiş ama şuan için kullanılamıyor. Daha önce orada bir Türkçe dil seçeneği yoktu, hatta bu konuda bir kaç kez şikayet içeren geri bildirim de göndermiştim.

neons41

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türkiye Cumhuriyeti Devleti ile kavgalılar. Çok uzun bir süre daha Türkçe dil desteği geleceğini sanmıyorum.

Kim haklı kim haksız o önemli değil ama biz devletimizin arkasında duramadık. Dnslerle, proksilerle youtube girmek için yarıştık.

Devletin arkasında duramadık cümlesine kesinlikle katılmıyorum.Şunu kabul etmeliyizki Youtube bir dünya devi ve ben kendi açımdan Youtube suz bir internet düşünemiyorum.Siz böyle bir platforma çocuk oyuncağı gibi bir açıp bir kapatırsanız adamlarda size saygı duymaz tabiki.Bir ara hatırlarsın sdn ninde kapanma durumu vardı bir youtube videosu yüzünden youtube a güçleri yetmediği için faturayı sdn ye kesmek istemişlerdi.Ne yazıkki bu ülkedeki teknoloji,internet yönetimine zerre kadar güvenim yok.Youtube ingilizce olarak kalabilir kullanımı kolay bir paylaşım sitesi oldugunda hiç kimsenin zorluk çektiğini düşünmüyorum ve ben açıkcası şu an memnunum..