Haber YouTuber Geniuskender'in adliyeye ifadeye çağırılması

Bu konuyu okuyanlar

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu çocuk kim bilmiyorum ilk defa gördüm ama bu video da bile bana çok itici geldi. Sürekli Sabah namazı muhabeeti yapması bence dalga geçmesi flan. Tam tipik Z kuşağı gibi...

İfadeye çağırılmasında ne var ! Birisi hakkında şikayet olması halinde herkes ifadeye çağırılabilir. Devleti milleti Türk lirasını Türk devletini küçük düşürdüğünü düşünen birisi şikayetçi olduysa ifadeye çağırılmıştır. Veya Cumhurbaşkanına hakaret ettiyse flan bunlar normal prosedürler.

Son düzenleme:

Khexa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
normal, bekleniyordu zaten

itici ve sanki ceza almak için konuşuyormuş gibi

canali7536

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Ülke naziye döndü şimdi sosyal medyaya saldırdılar
çok haklısın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu çocuk kim bilmiyorum ilk defa gördüm ama bu video da bile bana çok itici geldi. Sürekli Sabah namazı muhabeeti yapması bence dalga geçmesi flan. Tam tipik Z kuşağı gibi...

İfadeye çağırılmasında ne var ! Birisi hakkında şikayet olması halinde herkes ifadeye çağırılabilir. Devleti milleti Türk lirasını Türk devletini küçük düşürdüğünü düşünen birisi şikayetçi olduysa ifadeye çağırılmıştır. Veya Cumhurbaşkanına hakaret ettiyse flan bunlar normal prosedürler.
tamam sensin

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124

Sadece 2 kez sabah namazından bahsetmiş.