Yardım Youtubede eski bir videom yüzünden ihtar yedim

Bu konuyu okuyanlar

Ranto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
youtube de içerik üreticiyyim yeni 1000 aboneye ulaştım minecraft videoları fln çekiyorum bu sabah kanalıma baktığımda bir videom yüzünden ihtar yedim kullanılan içerik kısmında craftrisehile v2.0 gibi saçma bir şey yazıyor bu ihtarı nasıl geri çekebilirim yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• ihtar.png
    ihtar.png
    143.2 KB · Görüntüleme: 80

hmlml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
kardeş bir hile kullanmışsın ve bunu yayınlamışsın o yüzden telif hakkı yemişsin bir içerik kullanmadan önce telif hakkı varmı yokmu diye kontrol et video hazırlayacaksan

kısaca telifi olan bir içeriği videoya koyamazsın

Ranto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş bir hile kullanmışsın ve bunu yayınlamışsın o yüzden telif hakkı yemişsin bir içerik kullanmadan önce telif hakkı varmı yokmu diye kontrol et video hazırlayacaksan

kısaca telifi olan bir içeriği videoya koyamazsın
vidoda hile fln kullanmadım videoda bir ses programıyla sunuclardaki insanları tolleme amaçlı bir video çektim ortada bir hile bile söz konusu değil

Efe Bulut

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
knkn açıkçası bende aynıı şeyle karşılaşmıştım umursamadım. Zaten orada yazıyo 3 hakkın var 3. ihtardan sonra büyük bir ihtimal kanal faln kapanıyo.

Ranto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
knkn açıkçası bende aynıı şeyle karşılaşmıştım umursamadım. Zaten orada yazıyo 3 hakkın var 3. ihtardan sonra büyük bir ihtimal kanal faln kapanıyo.
youtubede bi kaç kez sahte ihtar diye bi konu duymuştum yani 1.si gelirse 2. 3. de gelir diye korkuyorum

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
İlginç yani telif hakkını gözettiyseniz YouTube tarafından size böyle bir uyarının yapılması bana ilginç geldi.