YouTube'dan Programsız Video İndirme

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bilgisayarınıza hiçbir program kurmaksızın, dilediğiniz YouTube videolarını bilgisayarınıza indirmek ister miydiniz?

YouTube'da yer alan videoları istediğiniz formatta ve kalitede bilgisayarınıza indirmek, her seferinde web tarayıcısı açma zahmetini ortadan kaldıracaktır. Daha önce bilgisayara kuracağınız YouTube Downloader HD ile bu işlemin nasıl yapılacağını anlatmıştık. Ancak istediğiniz videoyu indirmek için mutlaka program kurmak zorunda değilsiniz.
filshnet1253802403.jpg
Filsh.net adlı web sitesi de, YouTube'dan çeşitli formatlarda video indirme imkanını ücretsiz olarak başarılı bir performansla sunuyor. Servisin kullanımına dair detayları, bu videoda bulabilirsiniz:
:: Takıldığınız noktaları forumda sorun.
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - http://shiftdelete.net

byndr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ALLAH ŞÜKÜR böyle derdim yok.
İnternet Dowload Manager Kullanıyorum
Hangi sitede video, Mp3 varsa seyrederken videonun üst kısmına bilgisayar indirmem için otomatik olarak bildirim menusu gelir.
tıkladığımda otamatik olarak indirmeye başlar. Hatta filmi sonuna kadar izleyip sonu gelirken indir dersem anında indirir.
Her ne indirirsem indireyim eğer istersem indirme hızına istediğim oranda kota koyar ve diğer sitelerde rahatça dolaşabilirim.

Bence İnternet Download Manager varken başka altarnatif aramaya gerek yok.
Üçretli diyeceksiniz. Tek dez avantajı bu. Ama şimdi türkiyede Lacivert Bilgisayar sponsorluğunu almış . 35 TL ömür boyu lisans veriyor.
Türkcellden 20 Tl ye 1 yıllık lisans alına biliyor.
Ben 3 lisans aldım 3 adet ömür boyu lisansı 79 TL ye verdiler.

Bence Bu Program için buna değer. Diğer indirme yöneticilerini hep denedim hiçbirini İDM kadar beğenmedim.

Enki_

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Ben genelde takılırım illa birşeye ama pürüzsüz işlem yapmışşınız.

Ben denedim şuan servis çalışmıyor. Umarım düzelir.

tahir2023

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ant Toolbar hepsini tek geçer. Hem IE hem de Firefox için sürümleri var. Firefox'ta vazgeçemediğim birkaç eklentiden birisidir kendileri. Videoyu 2-3 saniye görüntüledikten sonra aktif hale gelen Download düğmesine basmanız yeterlidir. Çoklu sekmeler şeklinde video açsanız bile o anda hangi sekmedeyseniz onu indirir.

2456_1.jpeg

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam sayin usta iyi güzel bir calismada bende hata veriyor indiremiyorum Filsh.net

hata veriyor

yer almanya

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Sağolasın ama ben internet download manager ile istediğim videoyu indiriyorum benim için gerekli değil...

ugurhanuslu

Profesör
Reaksiyon puanı
43
veya firefox için video downloadhelper eklentisini kullanabilirsiniz :)

Freude

Asistan
Reaksiyon puanı
2
[h=3]İnternet Download Manager ile indir.[/h]MediaProSoftFreeMobileMediaConverter ile çevir..
gerisi faso fiso..

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Bence indirmeyin...direk izleyin...gerisi laga luga :p

Reaksiyon puanı
2,146
Gerisi kokokola :D

Aga bu mp3 kalitesi 1080p videodaki ses kalitesiyle 360p videodaki ses kalitesini birbirinden ayırabiliyormu? Bu arada benim chrome'da çalışmadı. :D Firefox'ta çalışıyor.

360p'den çeviriyor galiba. Zaten 240p ile 360p arasında ses farkı görebiliyorum ama 360p'den sonrasında bi fark göremiyorum.

jumanji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana göre en kolayı www. dan sonra ss yazım ardından indirme formatını şeçip indirme aynı zamanda çoğu video sitesi içinde kullanabilirsiniz bkz:Dailymotion

ismaildikmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar,
Bende bu siteyi kullanıyorum bayadır, baya hızlı bir site tavsiye ederim arkadaşlar.

Son mesajlar