🔥 Öne Çıkan Konular

YouTube’dan indirimli “yıllık abonelik” müjdesi!

  • Konuyu başlatan Ramazan Erdinç
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

R

Ramazan Erdinç

SDN Okuru
YouTube, hem uygulama içi yenilikleriyle hem de ücretlendirme kolaylıklarıyla kullanıcıların platform deneyimlerini arttırmayı hedefliyor.

Dünyanın en büyük içerik platformlarından birisi olan YouTube, kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına dönem dönem yenilikler getiriyor. Kullanışlı arayüzü ve yoğun içeriğiyle de kullanıcıların en büyük tercihi olan platform, abonelerine bu kez de ücretli üyeliklerde ödeme kolaylığı sunmak için kolları sıvadı.

Yıllık Aboneliklerde son indirim günü 23 Ocak​

YouTube, yeni Premium abonelik ücretlerini açıkladı. Platform, ilk kez yıllık abonelik ücretlendirme hizmetini sundu. Ayrıca belirli ülkelerde 23 Ocak’a kadar özel indirim bulunuyor. ABD, Kanada, Meksika, Brezilya, Rusya, Türkiye, Almanya, Tayland, Hindistan ve Japonya’da bu tarihe kadar ülkelere özel sunulan indirimli yıllık abonelikler geçerli olacak.

sdn4-2.jpg


Özel yıllık abonelik teklifinden Türkiye de yararlanıyor. YouTube, 23 Ocak tarihine kadar yıllık abonelik ücretini 152,99 tl olarak belirledi. Platform, teklifleri hem yeni hem de mevcut kullanıcılar için geçerli kılıyor. Platformun aylık abonelik ücretlendirmesi ise 16,99 tl olarak sunuluyor. Bu abonelikte öncelikle ilk ay ücretsiz deneme süresi veriliyor.

youtube-video-indirme-nasil-yapilir.jpg


YouTube Premiumda aile programı kullanmak isteyen kullanıcıların aylık olarak 25,99 tl ücret vermeleri gerekiyor. Bu üyelik kapsamında da ilk ay ücretsiz olup, 5 kişiye kadar kullanıcı sayısı kabul ediliyor. Son olarak öğrenci programı kapsamında uygun kullanıcılar yine ilk ay ücretsiz olarak 9,99 tl aylık ödeme ücreti ile platformun içeriklerinden faydalanabilirler.

Kaynak: YouTube'dan indirimli "yıllık abonelik" müjdesi!
 
Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar

Üst