YouTube'da tekrar kullanılan içerikten nasıl kurtulabilirim?

ozelusa

Öğrenci
2 Şubat 2021
2
2
3
Merhaba Twitch kesitlerini yüklemek için bir kanal açtım ve para kazanma şartlarını yerine getirdim. Ancak başvurduğumda tekrar kullanılan içerik nedeniyle para kazanmam açılmadı. Bu konu hakkında sizlere birkaç soru sormak istiyorum.

Sadece 2 video ile 4000 saati tamamlamış bulunmaktayım onlara YouTube Studio üzerinden tam ekran blur ekleyip sesini de telifsiz müzik kısmından eklersem çözer miyim?

YouTube üzerinden lisans değişikliği yaparak çözebilir miyim? (standart YouTube Lisans'dan Creative commons atıf lisansı'na)

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.

walledia

Profesör
17 Şubat 2018
2,972
4
6,932
708
Merhaba Twitch kesitlerini yüklemek için bir kanal açtım ve para kazanma şartlarını yerine getirdim. Ancak başvurduğumda tekrar kullanılan içerik nedeniyle para kazanmam açılmadı. Bu konu hakkında sizlere birkaç soru sormak istiyorum.

Sadece 2 video ile 4000 saati tamamlamış bulunmaktayım onlara YouTube Studio üzerinden tam ekran blur ekleyip sesini de telifsiz müzik kısmından eklersem çözer miyim?

YouTube üzerinden lisans değişikliği yaparak çözebilir miyim? (standart YouTube Lisans'dan Creative commons atıf lisansı'na)

Yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler.
Mantıken olması gerekiyor, düşünceniz aşırı mantıklı ama kesin bir bilgiye sahip değilim.

ozelusa

Öğrenci
2 Şubat 2021
2
2
3
Son düzenleme:

ber10

Öğrenci
6 Ocak 2024
1
0
1
22
konu eski ama belki cevap alırım diye yazıyorum. bende twitch kesitleri paylaşıyorum. acaba para kazanmayı açabildiniz mi?