YouTube Yeni Oynatıcısını Test Ediyor

Bu konuyu okuyanlar

YouTube’un hergün milyonlarca kez kullanılan oynatıcısının yepyeni bir sürümü test aşamasında. Yeni oynatıcıyla ilgili detaylar haberin devamında. Yeni oynatıcıya Google Video’da görmeye alışık olduğumuz çok pratik bir özellik ekleniyor. Bu özelliklerden biri izlediğiniz görüntünün tamamını indirmemiş olsanız da, istediğiniz yerinden izlemeye devam edebiliyor olmanız.

new-youtube-1654.jpg

Yeni oynatıcıda herhangi bir videoyu izlerken, etrafınızda o video ile ilgili 10 farklı video göreceksiniz. Bu ilgili videoları izlemek için izlediğinizin bitmesini beklemenize gerek yok. Videonuzun üzerinde gezindiğinizde karşınıza çıkan küçük ekran görüntülerine tıklamanız yeterli.

new-youtube-2654.jpg

Yeni eklenen özelliklerden biri olan “menu” düğmesi ise size izlediğiniz videonun gömme kodlarına yada izlediğiniz YouTube sayfasının adresine ulaşma imkanı veriyor. Bu düğmeye tıkladığınızda izlediğiniz video yavaşça küçülüyor ve sayfanın solunda oynamaya devam ediyor.

new-youtube-3654.png

new-youtube-4321.png

Bilgi için: YouTube
Yazar: Aydoğan Karagöz
SDN - http://shiftdelete.net
 

elektr10

Profesör
Çizimli videolar hep saçma sapan şeyler oluyordu.Youtube saçmalıklardan hoşlanıyor ki bi de yarışma yapmış :p
 

akifsever

Asistan
google videoda videoları istediğniz başlatabiliyorsunuz başından veya ortasından izleyebiliyorsunuz bu özellik eklensin.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst