Soru YouTube vs Tiktok !

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Arkadaşlar bir planım var içerik üreteceğim oyunlar hakkında belgesel yada oyunların tarihi gibisinden fakat nerede yapsam bilemedim. YouTube kanalı açmak istiyorum aslında ama şu şartlarda geç mi kaldım acaba onu düşünüyorum. Çünkü malum kaç milyon tane kanal var aralarında yükselmek çok daha zor olacak belkide imkansız olacak. Tiktok ise YouTube'a nispeten daha yeni bir platform. Orada gelişmek daha kolay olacaktır. Sizce hangisinde yapsam önerilerinizi bekliyorum lütfen !

突厥汗國

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,236
Milyon kanal olmasi önemli değil önemli olan kaliteli içerik.

Şimdi 10000 tane lahmacuncu var ama biz gider ağzımız neye alisiksa onu yeriz ama isteriz ki değişik tatlar olsun onuda tadalim oda ucuz olsun isteriz :)

Olay bundan ibaret kanalı işi yoluna sokma senin zekanda biter takipçi bol olması bişey kazandırmıyor onlara :)

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,619
Para kazanmak istiyorsan TikTok'ta canlı yayın açmadığın sürece para kazanamazsın, haberin olsun.

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Milyon kanal olmasi önemli değil önemli olan kaliteli içerik.

Şimdi 10000 tane lahmacuncu var ama biz gider ağzımız neye alisiksa onu yeriz ama isteriz ki değişik tatlar olsun onuda tadalim oda ucuz olsun isteriz :)

Olay bundan ibaret kanalı işi yoluna sokma senin zekanda biter takipçi bol olması bişey kazandırmıyor onlara :)
Haklısınız hocam. Çok güzel örnek verdiniz :D sanırım YouTube kanalı açacağım

Alex4883

Doçent
Reaksiyon puanı
255
Arkadaşlar bir planım var içerik üreteceğim oyunlar hakkında belgesel yada oyunların tarihi gibisinden fakat nerede yapsam bilemedim. YouTube kanalı açmak istiyorum aslında ama şu şartlarda geç mi kaldım acaba onu düşünüyorum. Çünkü malum kaç milyon tane kanal var aralarında yükselmek çok daha zor olacak belkide imkansız olacak. Tiktok ise YouTube'a nispeten daha yeni bir platform. Orada gelişmek daha kolay olacaktır. Sizce hangisinde yapsam önerilerinizi bekliyorum lütfen !
Para amaçlı ise boşa uğraşma git freelancer işler yap daha iyi kazanırsın ve kendini geliştirirsin, YouTube veya tiktok tan para kazanmak o kadar kolay değil ayrıca düşündüğün seviyeye yükselme süreci ortalama 3-4 yıl sürecek . Eğlence içinse ikisi için de aç kaybedecek bireyin yok.