Youtube Videolarını (Hiçbir Program Kullanmadan) İndirin Ve İzleyin Resimli Anla

Bu konuyu okuyanlar

yargıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar artık flv player ve converter (dönüştürücü) programlarını kulanmadan youtube ve diğer flv videoları nasıl izleneceğini göreceksiniz. Hemde bi kaç saniyede

Fikir tamamiyle bana aittir bende tesadüf eseri deneme yanılma olayıyla buldum bu yöntemi sizlerle paylaşmak istedim.

ilk önce birtane you tube video indirme sitesi bulalım

http://www.proksi.org/youtube_b.php

ben bu adresi kulandım siz başka youtube indirme sitelerinide kullanabilirsiniz

11.jpg

22.jpg

33.jpg

44.jpg

55.jpg

otantic76

Doçent
Reaksiyon puanı
0
neden bu kadar uzatıyorsunuz ki...(bence)

dosya adına .flv ekle.. ister km playerda ister vlc playerda miss gibi izle. ille de wmp ile mi izlemek lazım.

turoksin0

Profesör
Reaksiyon puanı
0
youtube indirici programıyla direk mpegle indir hiç uğraşma sadece link gir bence o en kolayı

world-18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1- Konu yanlış yere açılmış.
2- Bu kadar uzatmaya gerek yok, flv player yeterli.

yargıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Zibi$

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bi tek youtube yetmez

Metacafe ?

sahmaran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birincisi verdiğimiz link bende çalışmadı bende birkaç video denedim ama şu hatayı verdi.
Error no matches - wrong youtube page?

İkincisi dosyayı sıkıstırma kısmı bana cok mantıksız geldi. Dosyayı sıkıstırmadan uzantıyı avi yapıp wmp de denediniz mi? İndirdiğimiz dosya muhatemelen zaten avidir. Winrar'ın içinden (veya baska biryerden) dosya adı değiştirmekle dosya formatı değişmez. Elimdeki bir flv dosyasını rarla sıkıstırıp uzantıyı avi yaptıp denedim wmp yine de acamadı.

Nemesis

Dekan
Reaksiyon puanı
13
Ben tüm video alanlarından video indirmek istediğimde Firefox eklentisi olan Download Helper kullanıyorum :)

HaBerOk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alternatif kullanım için bir yöntem önermiş arkadaş,lütfen yapıcı olalım.Yıkıcı olmayalım.Emeğe saygı...

CAGRIBEYKANTURA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Guzel Bir calisma ve aciklama.gerekli anlarda kullanilabilir bir bilgi
Emeginize Saglik Tesekkurler

siyanur_x

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir kerelik real player son sürüm yükleyin, işe yaramadığı vidyo paylaşım sitesi yok,efektif ve hızlıda.

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Saçmalanmış...
Uzantı değiştirmek için winrar kullanın birini ilk defa görüyorum.

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
güzel bi çalışma ama uzatılmış sanki

ByKaMiKaZe

Profesör
Reaksiyon puanı
20
daha pratik ve hızlı çözümler varken bencede gereksiz. ama yargıç arkadaşımıza haksızlık etmeyide gereksiz buluyorum alternatif sunmuş sadece. ne kadar da uzantı değişmek için winrar kullanmış olsa da o an, o aklına gelmiş öyle yapmış.

saolasın yargıç :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Firefox, Chrome ve Operada nasıl bilmiyorum ama İnternet Explorerda youtube ya da diğer sitelerdeki videoları izlediğinizde o videolar otomatik olarak temporary internet files klasörüne kaydediliyor. Herhangi bir programla video indirmeye gerek kalmıyor. Bu klasöre ulaşmak için internet explorerda araçlar menüsünden internet seçeneklerine daha sonra gözatma geçmişi kısmındaki ayarlara oradan da dosyaları görüntüleye tıklamak yeterli. İzlemiş olduğunuz videolar flv şeklinde o klasörde kayıtlıdır. Bir flv player ile izleyebilirsiniz. Diğer tarayıcılarda da böyle bir klasörde saklanıyordur bu videolar ama tam olarak bilmiyorum.