Youtube Videolarım İçin Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,497
Merhaba arkadaşlar,
Benim bir youtube kanalım var. Teknoloji, yazılım oyun konularında içerikler çekiyorum. Videolarımı da telefon kameram ile çekiyorum.
Şu an Samsung m31 ile çekim yapıyorum ama cihaz beni de takipçilerimi de sinir etti. Video sırasında sürekli odaklanma sorunu yaşıyor. Kullandığım M31' i birine hediye edeceğim

Video çekimlerimi yapacağım yeni bir F/P telefon arıyorum bütçe 3 bin tl en son 3.5 bine çıkar.

Not: Samsung markasını çok seviyorum. Yedek parçası kolay bulunuyor, tamircisi çok fazla var. Geçmiş deneyimlerimce daha sağlam olduğunu söyleyebilirim. Lütfen oppo vb. son 2-3 yılda Türkiye'ye giriş yapmış modellerden önermeyin.

Önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

İndirim kovalayıp Samsung Galaxy A51 128 GB alsam diyorum ama? Video çekerken odaklama sorunu olmadığını söyleyen incelemeler gördüm de.

Son düzenleme:

Martin Archimbaud

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
3,549
Youtube için video çekimlerinde kameradan çok ışıklar önemli. Profesyonel bir şekilde ışık kullanırsanız belki yeni kamera almaya ihtiyacınız bile kalmayacak. Bu video işinize yarayabilir.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,497
Youtube için video çekimlerinde kameradan çok ışıklar önemli. Profesyonel bir şekilde ışık kullanırsanız belki yeni kamera almaya ihtiyacınız bile kalmayacak. Bu video işinize yarayabilir.
Işıklarım güzel, video çekimini uzun zamandır yapıyorum konulara hakimim. Eğer çekimlerle ilgili sorun yaşasaydım bunu belirtirdim. Telefon önerisine ihtiyacım var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu an Xiaomi Redmi Note 10S 64 GB yada indirim bekleyip A51 düşünüyorum ne dersin hocam?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
İyi bir video deneyimi için bu bütçede garantisiz OnePlus 8 almak en mantıklısı. Facebook'ta Emin Yılmaz satıyor biz bu şekilde 8T ve 7T almıştık. Ürünler sıfır bu arada.