Soru Youtube ve e-ticaret için çalışma arkadaşı arıyorum?

Bu konuyu okuyanlar

Bilgx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhaba, İzmir'de yaşayan, insani özellikleri gelişmiş, empati ve uyum frekansı yüksek, kendini de başkalarını da aynı derecede düşünen, pozitif, yapıcı, kendine güvenen, dozunda girişken, oyunculuk ve mizah yeteneği olan bir iş arkadaşı arıyorum. Ben de bu saydığım şeylere sahibim ve ürettiğim çekime ve hayata geçmeye hazır birden çok YouTube ve e-ticaret fikir ve projelerim de mevcut. Tek isteğim İzmir'de olması ve önce buradan konuşup anlaşırsak beni yanına davet etmesi ve birlikte çalışarak ilerlemek ve şansımız yaver giderse hedeflerimize ulaşmak. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

bykrldg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar;
İstanbul'da yaşıyorum bende e-ticarete atılmak istiyorum hedeflediğiniz projeler neler bilgi verebilir misiniz

Bilgx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhabalar;
İstanbul'da yaşıyorum bende e-ticarete atılmak istiyorum hedeflediğiniz projeler neler bilgi verebilir misiniz
izmirden biriyle yukarıda yazdığım gibi sıfırdan zirveye ilerlemek istiyorum

bykrldg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlamayın, sadece fikir alışverişi yapmak istiyordum.

yazilimkobi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

En mantıklı cevap bu olmuş sanırım. Şey gibi olmuş bu ortaklık teklifi, 5000₺ 'ye ihtiyacım var, şöyle bir sokağa çıkayım nasıl olsa yerde bulurum, kimseden istemeye gerek yok misali... ??

Fikir alışverişi olsun; kedi köpek mamaları internette çok iyi gidiyor. Sadece en uygun fiyatlı toptancısını bulmak gerekiyor. Markalar zaten genelde aynısı birbirini kovalıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış anlamayın, sadece fikir alışverişi yapmak istiyordum.

Fikir alışverişi olsun; kedi köpek mamaları internette çok iyi gidiyor. Sadece en uygun fiyatlı toptancısını bulmak gerekiyor. Markalar zaten genelde aynısı birbirini kovalıyor.

bykrldg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En mantıklı cevap bu olmuş sanırım. Şey gibi olmuş bu ortaklık teklifi, 5000₺ 'ye ihtiyacım var, şöyle bir sokağa çıkayım nasıl olsa yerde bulurum, kimseden istemeye gerek yok misali... ??

35-40 TL'ye satılan toptan saatleri alıp satmayı düşünüyorum.

yazilimkobi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
35-40 TL'ye satılan toptan saatleri alıp satmayı düşünüyorum.

Sattığınız ürünün arkasında durakcaksanız, alıcıları mağdur etmeyecekseniz. 0,5krş dahi küçük bir miktardır ama ticarette her miktar önemlidir. Yani ürününüzü alıp satabilirsiniz. Kişisel fikrim bu yönde

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139
Merhaba, İzmir'de yaşayan, insani özellikleri gelişmiş, empati ve uyum frekansı yüksek, kendini de başkalarını da aynı derecede düşünen, pozitif, yapıcı, kendine güvenen, dozunda girişken, oyunculuk ve mizah yeteneği olan bir iş arkadaşı arıyorum. Ben de bu saydığım şeylere sahibim ve ürettiğim çekime ve hayata geçmeye hazır birden çok YouTube ve e-ticaret fikir ve projelerim de mevcut. Tek isteğim İzmir'de olması ve önce buradan konuşup anlaşırsak beni yanına davet etmesi ve birlikte çalışarak ilerlemek ve şansımız yaver giderse hedeflerimize ulaşmak. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Belki elimden geldiği kadar yardımcı olabilirim.İzmir’de yasıyorum bu arada da ?

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139
çok sevindim, peki elinizden gelebilecek yardımlar hakkında bana biraz bilgi verebilir misiniz?
Ne gibi yardımcı olabilecegimi önce konu hakkında bilgim

Ne gibi yardım dusunuyorsunuz ki?Once sizden bilgi almam gerekmez mi?

Bilgx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ne gibi yardımcı olabilecegimi önce konu hakkında bilgim

Ne gibi yardım dusunuyorsunuz ki?Once sizden bilgi almam gerekmez mi?
ben izmirde hem modellik yaparak yaşamamı sürdürecek kadar gelir elde etmek hem de youtube prank videoları çekerek popüler olmak ve sponsorlar aracılığıyla büyümek istiyorum. ek olarak oyunculuk ve spor yeteneklerim de üst düzeyde. bu bilgiler ışığında bana nasıl yardımcı olabilirsiniz?

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139
Anladım
Maalesef o konularda yardımcı olamayacagım.
Size basarılar ve de kolaylıklar dilerim.
İyi forumlar