YouTube Vanced Yüzünden Google Hesabınızdan Olabilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

wpa_supplicant

Profesör
Özel başlık
Son "napim" bükücü
YouTube Vanced yasal mı değilmi buna halen kesin bir cevap verilmedi. Ancak kullanmaya devam etmeniz durumunda Google, Google hesabınızı kapatabilir, Google size dava açmak ile uğraşmaz çünkü sizden alacağı 4k para, Google için hiçbir anlam ifade etmiyor. Yinede Drive, Google fotoğraflar gibi kullandığımız bulut depolamadaki bütün verileri kaybedebiliriz, size tavsiyem kesinlikle yasal veya kesinlikle yasal değil denilene kadar YouTube vanced ı kaldırın Screenshot_2021-01-22-10-50-00.pngScreenshot_2021-01-22-10-49-45.png
 

wpa_supplicant

Profesör
Özel başlık
Son "napim" bükücü
661 kişi faydasız 148 kişi faydalı demiş hmm...
Bence de yanlış, uygulama sadece reklamsız ve arka planda oynatma özelliğine sahip. Eğer video indirme gibi özellikleri olsaydı işte o zaman sıkıntı var derdim, bence sıkıntı yok. Yine de kesin yanıt alana kadar kaldırmak en doğrusu olacaktır.
 

dogn07

Öğrenci
Özel başlık
0010 0000 0001 0011
Her videoya arka arkaya 2 reklam veya atlanamayan reklam koyarsan, YouTube premiumu zırt pırt gözükümüze sokarsan insanlar tabiki de vanced kullanır. Gerçekten YouTube daki reklamların suyu çıktı artık.
 

wpa_supplicant

Profesör
Özel başlık
Son "napim" bükücü
Vanced internet sitesini okudum ve sıkıntılı bir durum göremedim. Yine de belli olmaz.
 

Sibraius

Rektör
İçerik Ekibi
Özel başlık
J.Fla
YouTube Vanced yasal mı değilmi buna halen kesin bir cevap verilmedi. Ancak kullanmaya devam etmeniz durumunda Google, Google hesabınızı kapatabilir, Google size dava açmak ile uğraşmaz çünkü sizden alacağı 4k para, Google için hiçbir anlam ifade etmiyor. Yinede Drive, Google fotoğraflar gibi kullandığımız bulut depolamadaki bütün verileri kaybedebiliriz, size tavsiyem kesinlikle yasal veya kesinlikle yasal değil denilene kadar YouTube vanced ı kaldırınEkli dosyayı görüntüle 135433Ekli dosyayı görüntüle 135434
Bilgilendirme için teşekkürler. Ben kullanıyorum ama hesabımı girmedim. :D
 

drool

Asistan
O halde adblock pluginleri de aynı kefede. Zaten bu uygulamaya pek ısındığım söylenemez. Yemeksepeti ve Doping Hafıza reklamlarıyla devam 😅.
 

ghost_of_sparta

Profesör
Özel başlık
Never Give Up!
Sinir oluyorum ikide bir Trendyol reklamı görmeye, videonun en heyecanlı kısmında "hey kızım Pasha Fencer oynuyor musun?" reklamı görmeye. Bir de öyle reklamlar var ki geçilemiyor. Hata 2 reklam oluyor ikisi de geçilmeiyor bazen.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst