Youtube Tarih Kanalı Ortak Aranıyor

Bu konuyu okuyanlar

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Arkadaşlar son 3 senedir tarihe epey merak salmış bir insan olarak bir tarih kanalı açmak istiyorum. Fakat bu kanalın videolarını tek başıma hazırlayamam, kanala ortak olmak isteyen tarihten anlayan ve 2D savaşları animasyonla gösterebilecek arkadaşlar bana mesaj atabilir. Ben videonun konusunu seçer, o konuyu araştırır, word dosyasına yazarım ve harita, savaş alanı çizimlerini yaparım. Kanala ortak olabilecek arkadaş da seslendirmesini yapar ve 2D animasyonları yapar. Birden fazla kişi de olabiliriz daha kolay olur. Kanal eğer bir gün büyürse ve 3 kuruş para kazanabilirsek para ortak paylaşılır. İlgilenen arkadaşlar varsa bana mesaj yazsın.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Arkadaşlar son 3 senedir tarihe epey merak salmış bir insan olarak bir tarih kanalı açmak istiyorum. Fakat bu kanalın videolarını tek başıma hazırlayamam, kanala ortak olmak isteyen tarihten anlayan ve 2D savaşları animasyonla gösterebilecek arkadaşlar bana mesaj atabilir. Ben videonun konusunu seçer, o konuyu araştırır, word dosyasına yazarım ve harita, savaş alanı çizimlerini yaparım. Kanala ortak olabilecek arkadaş da seslendirmesini yapar ve 2D animasyonları yapar. Birden fazla kişi de olabiliriz daha kolay olur. Kanal eğer bir gün büyürse ve 3 kuruş para kazanabilirsek para ortak paylaşılır. İlgilenen arkadaşlar varsa bana mesaj yazsın.
Hocam animasyonları o yapar konuşmayı o yapar eeeee köle arıyorsunuz o zaman (!) şaka bir yana önce şirket olarak bir belge çıkartman gerekiyor youtube böyle

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Kaç para vericeksiniz aylık ? Yoksa yapılır ne var 2 animasyon 2 lak lak edicez kamera karşısında

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Kaç para vericeksiniz ? Vallahi zor değil ne var 2d animasyonda bide 2d düşün yani ama benim şahsi fikrim animasyon yapan adamla sunuculuk yapan adamın aynı olmaması

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Hocam animasyonları o yapar konuşmayı o yapar eeeee köle arıyorsunuz o zaman (!) şaka bir yana önce şirket olarak bir belge çıkartman gerekiyor youtube böyle
Ne belgesi tam anlamadım?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kaç para vericeksiniz ? Vallahi zor değil ne var 2d animasyonda bide 2d düşün yani ama benim şahsi fikrim animasyon yapan adamla sunuculuk yapan adamın aynı olmaması
Hocam işler büyürse kazanacağımız paranın %50 si ayrıca ben belki 20-30 tane kaynağı tek tek araştırıp özetleyip videonun açıklama kısmında kaynak bölümüne koyacağım. Harita ve savaş alanı çizimlerini de ben yapacağım. Köleden ziyade iş arkadaşı olarak bakmamız lazım olaya.

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Bende bu potansiyel var ama sıkıntıdan patlarım. Dark Souls u bile istendiğinden çeviriyorum.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Reis Osmanlıca el yazısı okuyabilir misin ?

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
bu tarz işler için ortak değil de çalışan bulabilirsiniz ücreti mukabilinde ki tarih animasyonları diyorsanız size pahalıya gelecektir (video başı 120 lira)

basit

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
bu tarz işler için ortak değil de çalışan bulabilirsiniz ücreti mukabilinde ki tarih animasyonları diyorsanız size pahalıya gelecektir (video başı 120 lira)
Sen kaşındın, ben videoyu yapiyorum ve üstüne para veriyorum.

TeknoLocks

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
332
Sen kaşındın, ben videoyu yapiyorum ve üstüne para veriyorum.
kiminin parası kiminin hayır duası
DtqRHhVWkAAXP6M.jpg

BörteçineTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37