Youtube Red, Youtube Müzik ve Youtube TV hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bu konuyu okuyanlar

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Ülkemizde hala hizmet vermeyen 3 servisten bahsediyoruz. Ülkemizde ne kadar ilgi görür bilmiyorum ama spotify'dan fazla göreceğini düşünüyorum. Aynı Chromebook'lar misali Google'ın ülkemizi ciddiye almadığını düşünüyorum açıkçası. Bu kadar Android cihaz satışı yaptıkları, nüfusunun en az %90'ı arama motorunu kullanan ve toplumun da en az %20'si servislerine bağımlı, kalan %75'i de servislerini kullanan bir ülkeye 2. sınıf muamelesi yapması açıkçası beni biraz bozuyor. Üstelik Youtube Red'in vs. bu tip şeylerin paralı olması da ücretsiz video'ların kalitesini düşürdüğünü çünkü Red video'ları ile Youtuber'ların çok meşgul olduklarını düşünüyorum. Hiç bir Youtube kanalı açmayı denediniz mi ? Türkiye dediğimde yemedi, ülkeme ingiltere deyince açabildim. Aksi halde ülkenizde aktif değil diyor ama bu sıralarda orkun ışıtmak gibi bilindik Youtuber'lar Youtube Türkiye diye bir konferans vari bir şeye katılmışlardı. Google'ın biraz şımarık davrandığını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz ?

Reaksiyon puanı
2,146
Youtube TV çok iyi olur aslında tüm yerel kanallar olsa, şu an bayağı kanal canlı yayın yapıyor ama hepsi yok. Vodafone sınırsız youtube paketim olduğu için işime gelir. :)

eronis

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Youtube TV çok iyi olur aslında tüm yerel kanallar olsa, şu an bayağı kanal canlı yayın yapıyor ama hepsi yok. Vodafone sınırsız youtube paketim olduğu için işime gelir. :)
Ülkemize bu servislerin verilmesi harika olur bence. Misal Youtube Music. Dürüst olalım, sadece Youtube'da bulabileceğimiz bir dünya mix var. Bunun dışında neden Scare Pewdiepie izleyemiyorum ? Youtube yönetimi ülkeme düzgün servis vermediği için. Ya hiç vermeyin, biz de gidelim alternatifinize, servis veriyorsanız da tam teşekküllü, diğer ülkelerden ayrımı olmadan verin ki verdiğinizin adı servis olsun.

Reaksiyon puanı
125
Youtube muziki birak, Azerbaycanda Spotify yok be. Dedigin hizmetler zamanla gelir Turkiyeye.