Youtube Premium

Censyn

Öğrenci
25 Haziran 2020
1
1
0
23
Premium ile birlikte Premium Music de veriliyor onun için Youtube Premium aldım fakat sanırım
Music'i de ekstradan satın aldım çünkü burada da görüldüğü gibi iki tane gösteriyor, yani merak ettiğim ikisinden de mi çekecek ya da yanında Music de verildiği için normal mi?

105927554_2625884554352011_20092126333340434_n.jpg
Screenshot_1.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Music'i de yanlışlıkla ekstradan satın aldım.*

Son düzenleyen moderatör:

kosi

Doçent
15 Haziran 2020
710
401
63
21
Premium ile birlikte Premium Music de veriliyor onun için Youtube Premium aldım fakat sanırım
Music'i de ekstradan satın aldım çünkü burada da görüldüğü gibi iki tane gösteriyor, yani merak ettiğim ikisinden de mi çekecek ya da yanında Music de verildiği için normal mi?

Ekli dosyayı görüntüle 106071Ekli dosyayı görüntüle 106072

Music'i de yanlışlıkla ekstradan satın aldım.*
O zaman otomatik ödemeyi iptal et bu ay.Sonraki ay sadece youtube premium satın al,onuda papara kart üzerinden satın alarak %50 indirimle 8 küsür liraya sahip ol.Ben öyle yapıyorum.İyi forumlar

lordare

Profesör
Emektar
4 Eylül 2012
3,185
3
1,933
358
O zaman otomatik ödemeyi iptal et bu ay.Sonraki ay sadece youtube premium satın al,onuda papara kart üzerinden satın alarak %50 indirimle 8 küsür liraya sahip ol.Ben öyle yapıyorum.İyi forumlar
Kardeşim adam YouTube premium kullanalı 2 yıl olmuş iptal mi ederler bu saatten sonra

Graveworm

Profesör
Moderatör
17 Haziran 2012
1,783
6
819
293
36
Abi bir insan reklam izlememek için ya da arka planda müzik dinlemek için Youtube'a para vermemeli ya. Ne bileyim bana çok saçma geliyor.

SinHa

Doçent
31 Ekim 2013
720
767
93
Abi bir insan reklam izlememek için ya da arka planda müzik dinlemek için Youtube'a para vermemeli ya. Ne bileyim bana çok saçma geliyor.
Çocuklarım saçma sapan reklamları izlemesin diye kullanıyorum. Android cihazlar için bahsedilen programlar televizyonlar üzerinde kullanılmadığı için mecbur kalınıyor...

kosi

Doçent
15 Haziran 2020
710
401
63
21
Kardeşim adam YouTube premium kullanalı 2 yıl olmuş iptal mi ederler bu saatten sonra
Ben ne bilim aga konu 2020 de açılmıs? bu benim önüme neden çıktı,ben direk konuyu görünce cevap verdim?

Bir iş yaparken,ders dinlerken reklamlar dikkatimi dağıtıyor.Youtube müziği çok sık kullanıyorum,yeni şarkılar keşfetmekte,spotify de olmayan çok eski parçalara da erişebilme de en mantıklı kaynak benim için.