YouTube Premium alır mısınız?

Bu konuyu okuyanlar

Literary39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
müzik şeyi spotify den daha pahalı spotify alırım reklam işide zanten beleş adblocklar var yt premium gereksiz birşey ama paralı aboneliği bilmem twitch gibi yapıyorlar youtubeyi :/

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
olsun etik değerlere çok aykırı bro

Neyin etiği afedersin? Reklamları youtube yayımlıyor. Sana bir getirisi yok ki. Adam bedava hizmet veriyor. Tabi reklam alacak. Sorun yok. Engellemek için de envai çeşit yöntem var.

Sen içeriği üret. İsteyen gelir izler takip eder.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Aldım , reklamlara kızmaktan monitöre vuracaktım :)

Faradaysch

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Neyin etiği afedersin? Reklamları youtube yayımlıyor. Sana bir getirisi yok ki. Adam bedava hizmet veriyor. Tabi reklam alacak. Sorun yok. Engellemek için de envai çeşit yöntem var.

Sen içeriği üret. İsteyen gelir izler takip eder.
İçerik üreticileri gelir kaynağı o reklamlar

Xriyantos

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Şu an denemeyi kullanıyorum, Spotify Türkiye'ye geldiğinden beri kullandığım için müzik servisi hiçbir işime yaramıyor. Reklamlar zaten bilgisayarlarımda bloklu, sadece telefon ve tabletimde işe yaradı. Premium içerikler de Netflix serisi gibi değil, çok basit seriler. Değmez açıkçası bence. Zaten Premium içerik yok Türkiye'de bildiğim kadarıyla. Hep yabancı, dil yoksa işinize yaramaz.

Faradaysch

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Şu an denemeyi kullanıyorum, Spotify Türkiye'ye geldiğinden beri kullandığım için müzik servisi hiçbir işime yaramıyor. Reklamlar zaten bilgisayarlarımda bloklu, sadece telefon ve tabletimde işe yaradı. Premium içerikler de Netflix serisi gibi değil, çok basit seriler. Değmez açıkçası bence. Zaten Premium içerik yok Türkiye'de bildiğim kadarıyla. Hep yabancı, dil yoksa işinize yaramaz.
Dil az varsa gene işe yarar kullanılan ingilizce ler üst düzey ingilizce değil

butun180

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Muzzik öneririm.