Yardım Youtube oyun videosu için editör arayışındayım

aliahsen23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Youtube Metin2 oyun videoları

Günlük 2 tane olmak üzere 9-13 dakika arası oyun videosu paylaşıyorum günlük olarak bu editleri yapıcak
didaktik şekilde cut atıp özellikle after effects ve adobe premiere pro bilgisi yüksek tecrübeli iş arkadaşları arıyorum
Örnek video linklerini ve hali hazırda yapılmış videoyu test etme amaçlı tarafınıza sunacagız
ekibimizde şuan 2 editör arkadaşımız var onlarla iletişim halinde çalışıyoruz

Video saatleri esneklik gösterebiliyor lakin en az 10 saat önceden size ulaştırmış oluyorum
yapı olarak bol efektli ve funny montage tarzı kullanıyoruz daha detaylar için iletişime geçebilirsiniz.
Düzenli bir iş ve şirket disiplininde çalışıyoruz,karşımızdaki insandan 'da beklentimiz bu şekilde eğer yapabilirim diyorsanız benimle kısa örnek video yapmanız için iletişime geçebilirsiniz

Örnek videolar
Videoda özellike after effects'deki paketler yazı fontları ve müziğin sürekli değişmesi enerjiyi yüksetlmesi çok önemli,Ortalama 5 dakika izlenme süremizden dolayı ilk 5 dakikada ne varsa kullanmanız kalan 5 dakikada ise gerekirse kullanmanız yeterli

Fiyat olarak video başı 150 TL ödeme yapıyorum

Alanur Erdemir

Müdavim
Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
19,152
Video başı 150tl ve sadece dediklerinizi mi yapıcağız? Ve günde 2 video? Videoları alıp kaçmayacaksınız değilmi??

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,314
Size zahmet video resminde olan kafalarınızın fotolarını eklemeyin. Yada burnunuzun dibinden foto çekip yapıştırmayın oraya ?

aliahsen23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Size zahmet video resminde olan kafalarınızın fotolarını eklemeyin. Yada burnunuzun dibinden foto çekip yapıştırmayın oraya ?
bro bu habeşi maymunu tipin ile bunları söylemen çok ikonik keşke senin yerinde olmak isterdim demek yerine bu tarz düşünlerini belli etmeseydin

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,314
bro bu habeşi maymunu tipin ile bunları söylemen çok ikonik keşke senin yerinde olmak isterdim demek yerine bu tarz düşünlerini belli etmeseydin
Konu tip değil. söylemek istediğimi anlayamadın. Yani Oyunla alakalı video çekiyorsan oyundan en iyi resimi yada ne bileyim Oyunla alakalı cezbedici bir resim eklersin. Kendi resmini de oraya editlersin uzaktan. Güyam oyun karakteriyle felan savaşıyon

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,314
Dostum kıvırma tip olmasaydı burun şu bu demezdin youtube kanalın ve buradaki yüzüne baktım affedersin ama annen baban insan mı bu kaşlar burun ve yüz çok ugraşmamışlar senin adına üzüldüm böyle hayat senin için zor anlıyorum ama bunun sinirini sosyal medyaya atmamalısın
Anne baba hakaretine mi giriyon? Hadi uza forumdan. Sadece Öneri yaptım. Yakında uçurulursun.

aliahsen23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Anne baba hakaretine mi giriyon? Hadi uza forumdan. Sadece Öneri yaptım. Yakında uçurulursun.
Bundan sonra önerilerini napıyorsun o zaman kendine saklıyorsun ? insanların tipiyle burnuyla ilgili öneride bulunmuyorsun öyle değil mi ??? Çünkü o halinle bunu en son önericek insan sensin

_Zaur_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
23,314
Bundan sonra önerilerini napıyorsun o zaman kendine saklıyorsun ? insanların tipiyle burnuyla ilgili öneride bulunmuyorsun öyle değil mi ??? Çünkü o halinle bunu en son önericek insan sensin
Akıllı konuş dostum. Kimse senle çalışmaz böyle tavır sergilersen.