YouTube Öneriliyor sıkıntısından nasıl kurtulabilirim?

Bu olaydan memnun musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .

Bu konuyu okuyanlar

4mustafaseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
YouTube gezinirken sürekli eski izlenimleri tekrar karşıma çıkartıyor.

bknz:
8dWAya.png

Bundan kurtulmak için bir kaç çözüm aradım ve uyguladım.
bknz:
y3Jgkj.png

WQ8mj8.png

Ama yinede çözüm olmadı hala karşıma Öneriliyor adı altında bir sürü izlediğim videolar çıkıyor karşıma YouTube'de gezinemez oldum. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen moderatör:

4mustafaseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kapalı zaten üstad paylaşımda da görülüyor zaten izleme geçmişini devam ettir diyor, ama yinede bu öneriliyor sıkıntısı devam ediyor.

4mustafaseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Abonelikliklide aboneliksizde durum aynı hocam değişmiyor

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
kafaya takma izleme geçmişi kapalıysa beğendiklerin hakim olucak önerdiklerinin sağ üst kısmında x olur tıkla özür dileyi tekrar olmıcak desin youtube...
Ekran Görüntüsü 2017-08-01 22-17-05.png
Ekran Görüntüsü 2017-08-01 22-17-45.png

x ilgilenmiyorum demek.

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Merhaba arkadaşlar konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.
YouTube gezinirken sürekli eski izlenimleri tekrar karşıma çıkartıyor.

bknz:
8dWAya.png

Bundan kurtulmak için bir kaç çözüm aradım ve uyguladım.
bknz:
y3Jgkj.png

WQ8mj8.png

Ama yinede çözüm olmadı hala karşıma Öneriliyor adı altında bir sürü izlediğim videolar çıkıyor karşıma YouTube'de gezinemez oldum. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?
İzleme geçmişini açarsanız böyle bir sorun kalmaz büyük ihtimalle siz ne kadar izlerseniz izleyin o izlenmedi sayıyor ve size en çok izlenenleri öneriyor bunu şu şekilde diyebiliriz başka bir bilgisayardan veya gizli pencereden Oturum açmadan YouTube'a girdiğiniz zaman şimdiki önerilenler o zamanda aynı şekilde önerilecek.

4mustafaseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İzleme geçmişini açarsanız böyle bir sorun kalmaz büyük ihtimalle siz ne kadar izlerseniz izleyin o izlenmedi sayıyor ve size en çok izlenenleri öneriyor bunu şu şekilde diyebiliriz başka bir bilgisayardan veya gizli pencereden Oturum açmadan YouTube'a girdiğiniz zaman şimdiki önerilenler o zamanda aynı şekilde önerilecek.
Deneyeceğim öneri için teşekkürler.

4mustafaseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Denedim ve sonuç olumsuz maalesef. Var mı başka önerisi olan?

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Denedim ve sonuç olumsuz maalesef. Var mı başka önerisi olan?
Hocam Youtube=Google yani kaçamayız bu gerçekten o algoritmayla alakalı bir durum ve kapanma gibi bir şansı yok. Varsa gizli saklı bir durum çıkış yap öyle izle sonra tekrar giriş yaparsın.

4mustafaseker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aylar geçmesine rağmen sıkıntı devam ediyor, sanırım bunun bi çözümü yok. Konu kapanabilir.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Benim böyle bir sorunum yoktu, ta ki izleme geçmişini silene kadar.
Bana sorarsan izleme geçmişini asla silme. Silmediğin zaman youtube neyi izlediğini bildiği için önüne tekrar koymuyor.