Youtube ne kadar para kazandım ?

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Arkadaşlar youtube adsense hesabıma giriyorum çok karmaşık hepsinde 0 tl yazıyor bazıları ay bitsin filan diyor ama neredeyse 2 ay oldu ve videolarımdan biri 8.000 izlenme diğeriyse 1.600 lerde diğerleri 500 350 100 diye gidiyor onlar az ama en azından 1 tl kazanmam lazım o bile yazmıyor nasıl kullanıcam bilen var mı ?

Emrecan4935

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adsense den para kazanabilmek için reklam çıkması lazım izleyicilerin reklama tıkladıkça sana para gelir aksi taktirde para falan gelmez ayrıca adsense girdiğinde kesinleşmiş kazançlar altında geçerli bakiye yazar orda ne kadar kazandığın yazar. bende youtuberim. 10.000 abone olunca uğraşma adsense ile sana ne para kazandırır nede telif olaylarında yardım eder. 10.000 abone üstü olunca kendine partner ayarla

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
adsense den para kazanabilmek için reklam çıkması lazım izleyicilerin reklama tıkladıkça sana para gelir aksi taktirde para falan gelmez ayrıca adsense girdiğinde kesinleşmiş kazançlar altında geçerli bakiye yazar orda ne kadar kazandığın yazar. bende youtuberim. 10.000 abone olunca uğraşma adsense ile sana ne para kazandırır nede telif olaylarında yardım eder. 10.000 abone üstü olunca kendine partner ayarla
Pek anlayamadm. Reklam var zaten de adsense harici bir yol var mı ?

MrBravo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Videolar kendinize mi ait [MENTION=402952]TechnoYoung[/MENTION] ?

Günlük ne kadar para kazandığınıza bakmak için
Adsense > Performans Raporları (üstte) > Ürünler (Solda) > Tarih Aralığını Ayarlayın ( sağda) > içerik barındırıcıları.... (Altta mavi bir link)

TechnoYoung

Profesör
Reaksiyon puanı
358
Videolar kendinize mi ait [MENTION=402952]TechnoYoung[/MENTION] ?

Günlük ne kadar para kazandığınıza bakmak için
Adsense > Performans Raporları (üstte) > Ürünler (Solda) > Tarih Aralığını Ayarlayın ( sağda) > içerik barındırıcıları.... (Altta mavi bir link)
Evet bana ait artk bakcaz çok önemi yok ama takntı yaptı.