YouTube karanlık mod sorunu (Chrome)

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Editör
Editor
Selam arkadaşlar,

Windows 10 ve Google Chrome'un güncel sürümlerini kullanmaktayım. Ayrıca sistemimde açık temayı kullanıyorum. YouTube'da varsayılan temayı karanlık mod yaptım, sonrasında sekmeyi kapatıp açınca tekrar cihaz varsayılan temasına yani beyaza geri döndü. Bu bir türlü düzelmiyor. Chrome'u silip tekrar yükledim sonuç yine aynı. Windows'u karanlık modda kullanmaya başladığımda böyle bir sorun olmuyor.

Bu sorunu yaşamış ve çözmüş biri var mı?

wpa_supplicant

Profesör
Selam arkadaşlar,

Windows 10 ve Google Chrome'un güncel sürümlerini kullanmaktayım. Ayrıca sistemimde açık temayı kullanıyorum. YouTube'da varsayılan temayı karanlık mod yaptım, sonrasında sekmeyi kapatıp açınca tekrar cihaz varsayılan temasına yani beyaza geri döndü. Bu bir türlü düzelmiyor. Chrome'u silip tekrar yükledim sonuç yine aynı. Windows'u karanlık modda kullanmaya başladığımda böyle bir sorun olmuyor.

Tekrardan sistem varsayılanı na mı alıyor🤔, belki de çerezlere izin verilmediği içindir, çok bilmiyorum ama ilginç

Sibraius

Dekan
Selam arkadaşlar,

Ben biraz önce denedim ama beyaz temaya geçmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunu kurarsanızda normal dark mode'la aynı oluyor.

ilkaybaki

Öğrenci
Benim bildiğim sistem varsayılan neyse onu kullanır, benim sistem varsayılan olarak koyu tema olduğu için her şey koyu oluyor, yani whatsapp web, youtube beyaz ama karanlık aktif yapınca kalıyor. Bence chrome ayarlarında bu açık olmaması lazım kontrol et.
1606654621411.png

Jarvisit

Editör
Editor
Ondan alakalı değil, önbelleği kaydetmeyi kapattıysa bu sorunu hep yaşayacak. Bunu tarayıcı ayarlarına bakması lazım.
Ekli dosyayı görüntüle 126333

Olmazsa Tüm çerezlere izin ver deyin. ( Emin değilim düzeledebilir düzelmeye'de bilir)

Bunların hepsini denedim, sonuç aynı. Şimdilik tek çözüm Windows'u karanlık modda kullanmak :)

SDN Son Haberler

Son mesajlar