Öneri Youtube Kanalımın Konusunu Değiştiricem Ne Tutar?

Bu konuyu okuyanlar

qRaxy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
YouTube Kanalımın Konusunu Değiştiricem Ne Tutar?
Kanalım 220 abone ve genellikle photoshop ve premier pro videosu çekiyordum ama onlar tutmamaya başladı ve içerik bitti. O yüzden kanalın konusunu değiştirmek istiyorum ama ne tutar o konuda fikrim yok

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Sizden gelenler adlı seri yap ve insanların senden istedikleri resimleri düzenle.

ucankedi

Asistan
Reaksiyon puanı
137
Kanalım 220 abone ve genellikle photoshop ve premier pro videosu çekiyordum ama onlar tutmamaya başladı ve içerik bitti. O yüzden kanalın konusunu değiştirmek istiyorum ama ne tutar o konuda fikrim yok
bazı şeyler kurulum vb. şeyler öğren paylaş kanal büyüdükçe belki oyun videosuda çekebilirsin

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Direk başka içeriğe geçmen yanlış olur. Onlarla bağlantılı başka bir içeriğe geç bence

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
Hocam komik montajlar yapabilirsin mesela kendinden olur ya da diğer insanlara sorarak onların yayınlarından kesitler alıp montajlayabilirsin yeni haberleri duyurabilirsin bu böyle de olabilir diyebilirsin mesela valorantla ilgili sonra valorantın ve lolün hikayesi vs vs.

qRaxy

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Enes Batur gibi videolar çek tüm veletler izler ?
Veletlerle uğraşamam ama kendimde veletim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam komik montajlar yapabilirsin mesela kendinden olur ya da diğer insanlara sorarak onların yayınlarından kesitler alıp montajlayabilirsin yeni haberleri duyurabilirsin bu böyle de olabilir diyebilirsin mesela valorantla ilgili sonra valorantın ve lolün hikayesi vs vs.
Teşekkürler önerin için

Herkese Önerisi İçin teşekkürler

Bu arada premier proyu bıraktım vegas proya geçtim hatamı ettim?
Ama premier proda 4-5 efekt atınca kasmaya baslıyo ve video çöp oluyo

Son düzenleme:

BatuhanDN

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,482
Sizden gelenler adlı seri yap ve insanların senden istedikleri resimleri düzenle.
Örneğin fotoshinka , tuttu.

Aynen . olabilir , sonuçta premiere biliyorsun.

''Wolfred1ght''

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,290
Youtube'da son zamanlarda güzel içerik çıkartan bir çok kişi var.Diğer youtuber'lara nazaran daha farklı konular üzerine yoğunlaşıyorlar.
O yüzden kendi alanlarında en öne çıkmayı hemen başardılar.
Buradan sana bunu,şunu yap diyerekten sadece sana kendi istediğimiz bir şeyi yapman için seni yönlendirmiş oluruz.
Git araştır,düşün,taşın kendine göre bir alan belirle o alanda hareket et.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Youtube'da son zamanlarda güzel içerik çıkartan bir çok kişi var. Diğer youtuber'lara nazaran daha farklı konular üzerine yoğunlaşıyorlar.
O yüzden kendi alanlarında en öne çıkmayı hemen başardılar.
Buradan sana bunu,şunu yap diyerekten sadece sana kendi istediğimiz bir şeyi yapman için seni yönlendirmiş oluruz.
Git araştır,düşün,taşın kendine göre bir alan belirle o alanda hareket et.
YouTube bence çöpleşiyor.
Güzel içerikleri toplayayım, internet alemin peşkeşi çekeceğim artık :D.