Soru YouTube kanalımda ve İnstagramda etkileşim neden az?

Bu konuyu okuyanlar

Kenan Kutluer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar herkese merhabalar, benim bir sorum olacak. Yaklaşık 700-800 abonesi olan YouTube kanalımın video izlemeleri düşük, içerik değiştirme yoluna da gitmedim. İstenen içerikleri çekmeye çalışıyorum. Bazı videolarda izlenme fırlıyor gidiyor fakat bazı videolarda izlemeler 400-500'ü bile geçmiyor. Bu durum ile ilgili bir çözüm önerisi olan var mı?
Videonun kapak fotosuna, açıklamasına da dikkat ediyorum.
Ayrıca, aynı durum kanalımın İnstagram hesabı içinde geçerli. Beğeni sayıları bazı gönderilerde 15-20'yi görmüyor bile, bazılarında ise beğeni sayıları gayet iyi oluyor. YouTube ve İnstagram'da böyle bir durum başına gelip çözüme kavuşturan varmıdır, önerileriniz nelerdir?
Şimdiden teşekkür ederim...

emin:)

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,124
Arkadaşlar herkese merhabalar, benim bir sorum olacak. Yaklaşık 700-800 abonesi olan YouTube kanalımın video izlemeleri düşük, içerik değiştirme yoluna da gitmedim. İstenen içerikleri çekmeye çalışıyorum. Bazı videolarda izlenme fırlıyor gidiyor fakat bazı videolarda izlemeler 400-500'ü bile geçmiyor. Bu durum ile ilgili bir çözüm önerisi olan var mı?
Ayrıca, aynı durum kanalımın İnstagram hesabı içinde geçerli. Beğeni sayıları bazı gönderilerde 15-20'yi görmüyor bile, bazılarında ise beğeni sayıları gayet iyi oluyor. YouTube ve İnstagram'da böyle bir durum başına gelip çözüme kavuşturan varmıdır, önerileriniz nelerdir?
Gayet normal.Böyle 1-2 ay giderse sonra kanalın uçar gider bence.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Sen gene iyisin. eskiden günde 50 100 izlenen videolarım artık 10 izlense kurban kescem.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba Kenan,

Bunun çok sayıda sebebi olabilir.

• İçerik, güncel veya aranan içerik mi?
  • Görüntü ve ses kalitesi, izleyici ekranda tutacak seviyede mi?
  • Anlatım, akıcı mı?
  • SEO çalışması yapıldı mı?
  • Sosyal medya üzerinden destek verildi mi?
  • İzleyicilerle etkileşime giriliyor mu?
Aklıma gelen ilk yanıtlar bunlar.