Youtube Kanalıma Destek :)

Bu konuyu okuyanlar

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
merhaba kendi çapımda sayko videolar yapıyorum bakarsanız sevinirim :) IperN

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
@Usain ben açsam bu konuyu direk reklamdı aaa pardon unutmuşum bu kurallar tek bana geçerli çok pardon

-Uncar_Blood-

Profesör
Reaksiyon puanı
1,174
Konuya yazsan banlanacak biseyse özelden at merak ettim
yok kalsın :) genede sayko video varsa atarsanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Forumda reklam yapmak yasak mı ? ben bilmiyordum açıkçası sadece 0 abonem olduğu için pek videolarım izlenmiyor diye düşündüm normalde 100 abonelik kanalım vardı 100000 izlenmesi falan vardı ordan biliyorum abone olmayınca izlenmiyor

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
@Usain ben açsam bu konuyu direk reklamdı aaa pardon unutmuşum bu kurallar tek bana geçerli çok pardon
Güzel kardeşim konu açılalı 20 dakika olmuş. Tatava yapmamanı rica ediyorum.

Forumda reklam yapmak yasak mı
29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Güzel kardeşim konu açılalı 20 dakika olmuş. Tatava yapmamanı rica ediyorum.

29-) Kişisel YouTube kanallarının linki paylaşımı arasında en az 1 hafta olmak zorundadır. Kişisel kanal videoları örnekteki gibi tek bir konu altında toplanacaktır.
Bence sen gelip benim konularımda tatava yapmayıp uslubuna dikkat edersen daha iyi olur açtığım konular 10 dakika içinde kapanırken “20 dokko olmoş totovo yopmo” deme hakkını nerden buldun acaba neyse çok önemli değil bu kardeşimizede başarılar ama bence sen bu modluğu hiç haketmiyorsun yaptığım tek şey senin jargonunda söylemek gerekirse TATAVA :D sana kolay gelsin...

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
Bence sen gelip benim konularımda tatava yapmayıp uslubuna dikkat edersen daha iyi olur açtığım konular 10 dakika içinde kapanırken “20 dokko olmoş totovo yopmo” deme hakkını nerden buldun acaba neyse çok önemli değil bu kardeşimizede başarılar ama bence sen bu modluğu hiç haketmiyorsun yaptığım tek şey senin jargonunda söylemek gerekirse TATAVA :D sana kolay gelsin...
Bırak, her konuda bana laf çarptıran sen değil misin? Çocukça kavgalarla işim olmaz. SDN babamın forumu değil cebime beş kuruş girmiyor ben aptal mıyım senin konularını sileyim. Forum kurallarını okumaktan aciz gelmiş sürekli bana laf çarptırıyor. O raporla butonu süs diye koyulmadı oraya.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Bırak, her konuda bana laf çarptıran sen değil misin? Çocukça kavgalarla işim olmaz. SDN babamın forumu değil cebime beş kuruş girmiyor ben aptal mıyım senin konularını sileyim. Forum kurallarını okumaktan aciz gelmiş sürekli bana laf çarptırıyor. O raporla butonu süs diye koyulmadı oraya.
Forum kurallarını okumaktan acizim sana laf çarptırıyorum aynen öyle çok haklısım her gün yatıyorum kalkıyorum sdn nin kıytırık moduna nasıl laf çarptırırım diye düşünüyorum “ben aptal mıyım senin konularını sileyim” yok yok hiç silmedin ben laf olsun diye yazıyorum muhabbet ya öylesine bence gidip modluğunu yapmaya devam etmelisin forumda silinmesi gereken çok konu var kolay gelsin

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Beyler lütfen sakin olalım, herkes yorumlarına ve üslubuna dikkat etsin rica ediyorum gerek yok böyle şeylere.

Usain

SpaceX
Emektar
Reaksiyon puanı
15,026
forumda silinmesi gereken çok konu var kolay gelsin

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,606
Aaa siz hala burda mısınız işler aksamasın ?