(YouTube Kanalım) Videolarım hakkında düşünceniz nedir?

Bu konuyu okuyanlar

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,205
Çok eskiden açtığım YouTube kanalıma yavaş yavaş videolar koymaya başladım. Şu an iki video var ama daha fazla koymayı planlıyorum. İçerik olarak kısa videolar ve mobil oyunlarla alakalı videolar koymayı planlıyorum.

Editleme kısmında iyi değilim ama yavaş yavaş kavrıyorum işte.

Sizden ricam,videolarım hakkında görüşlerinizi belirtmeniz. Videom güzel mi? Değil mi? Değilse nasıl daha güzel hale getirebilirim vs..

Amacım büyük bir YouTube kanalı olmak değil,sadece güzel videolar yayınlamak. Sık sık video yayınlamayabilirim. Bundan dolayı abone olmanıza falan gerek yok :)

Görüşünüzü hem buraya,hem de videomun yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

kilicbaligi

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
8,938
Yorum yapabilmek için yeterli içerik yok. :) Hayırlısı olsun, umarım yeni videolar eklersin.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,205
Yorum yapabilmek için yeterli içerik yok. :) Hayırlısı olsun, umarım yeni videolar eklersin.
Videolar hakkında da yorum yapabilirsiniz. İlla kanal olmasına gerek yok. Kanal için şu an yorum yapmak mantıksız çünkü dediğiniz gibi video/içerik sayısı az. Bugün birkaç tane eklemeyi düşünüyorum. İkinci videoyu da sildim. Şu an onu düzeltiyorum :)

Son düzenleme:

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,205
İlk uzun süreli videom. Yapmam planlama,mola verme ve hataları düzeltmekle toplam 6 saatimi aldı :)

Cod mobil’in grafikleri,piyasanın en iyisi olmasa da mobil cihazların ne kadar geliştiğinin bir kanıtı diyebilirim. Mobil cihazdan bakıyorsanız en iyi kalite için YouTube uygulamasını kullanın ;)

Bu hakkındaki düşüncelerinizi merak ediyorum. Düşüncelerinizi buraya veya YouTube’daki yorum kısmına yazabilirsiniz.

@Murat Burç gibi sıkça video yayınlayanlardan da tavsiye bekliyorum :)

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,189
Birinin cod mobile grafik ayarları diye bir video arayacağını sanmıyorum açıkçası

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,205
Birinin cod mobile grafik ayarları diye bir video arayacağını sanmıyorum açıkçası
Biliyorum :)

Zaten amacım büyümek falan değil. Burada konu yaparken resim limiti olduğu için videoyu denedim. Video anlaşılır ve güzel olsun yeter.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,205
Yakında mobilde GTA oynanışı videoları yükleyeceğim. Vice City,San Andreas,3,CTW serisi olacak. Başta hangisini yapacağım bilmiyorum :)

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,205

The Legend of Zelda: Breath of the Wild’a çok benzer bir mobil oyununu denedim. Macera ve RPG severler için güzel bir oyun gibi görünüyor.

Son mesajlar