Youtube iş ortağım onaylandı..

Bu konuyu okuyanlar

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
EkranAlnts45625.png

Arkadaşlar yurtdışında bulunan bir youtube kanalı bana mail attı, youtube hesabıma iş ortağı olmak için, bu tür şeyleri bilmezdim, araştırmadımda, bilgi için ufak bir araştırdım ve bu bilgileri buldum :D iyimi ettim kötümü ettim bilmiyorum. Yanlız iş ortağı bulmak isterseniz youtube hesabınızın hiti biraz yüksek olmak zorunda :tt2:

alıntıdır.
Bayi Partnerlik Siteleri uzerinden basvuru yapmak ?

Bu Bayi partnerlik sistemi gibi hizmet veren siteler uzerinden basvurularda,cevaplanma,geri donus suresi 24 saat ile 2 hafta arasi degismekdedir.Youtube gibi 2 ay sizi bekletmezler.Bu Bayi partnerlik hizmeti veren sitelerde,basvuru icin youtube'da oldugu gibi,bu sistemlerinde bazi kriterleri vardir.Tabi hepsinde farkli farkli kriterler mevcuttur anacak ortak nokta her zamanki gibi kaliteli icerikdir.Bazi sitelerde 100 abone sarti ister bazisinda 1000 abone ister gibi cok farkli kurallari vardir.Bazi bayi'lerde kanaliniz en az 1 ay eski olmali bazisinda 1 yil gibi,yada en az 500 izlenme yada 1k izlenme almali gunluk gibi bir cok farkli bayide farkli kurallar vardir.

Bu Bayi partnerlik hizmeti aldiginiz yerlerinde sizin kanaliniza bir cok faydasi vardir.Bazilarini yazmak gerekirse soyle yazabiliriz.

*Sosyal medya linkleri araciligi ile kanaliniza hit cekerler.
*Kanaliniz icin surekli kesintisiz destek hizmeti verirler.
*Kanaliniz ve videolariniz icin Seo hizmetleri verirler.
*Yuksek kazanclar icin bir cok onemli ipucu ve kaynak verirler.
*Daha fazla kazanc icin Cok farkli reklam uygulamalarini kanaliniz icin ayarlarlar
*Free music sunmaniz icin kaliteli muzik vs gibi youtube tarafindan sorun cikmayacak video kaynaklari ve bilgiler verirler.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Konu silinsin lütfen modlara sesleniyorum