Youtube hakkında sorularım

Bu konuyu okuyanlar

Osrwisp

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba!,Arkadaşlar.Ben her yaz Rusya'ya gidiyorum.Hep youtube videoları çekmek istiyordum orda. Önümüzdeki yaz başlamak istiyorum, sana bazı sorularım var yardımcı olursan beni çok mutlu edersin. 1-Video editi için hangi programı kullanıyorsun?, 2-Altyazı için hangi programı kullanıyorsun?,3-Orda ilk önce röportaj sonra mı vlog çekmeliyim? Yoksa önce röportaj sonra vlog?4-videoları çektikten sonra ne zaman atıyorsun?5-Bana önerebileceğin video fikri?6-bana Youtube hakkında herhangi bir şey tavsiye etmek ister misin? örneğin video yaparken şunu yap şu konuda dikkatli ol gibi...

ByMiraç10

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Bence Video Editi İçin Adobe'nin Güzel Uygulamaları Var Araştırırsan Çıkar.
Altyazıyı Bilmiyorum Hiç Denemedim :D
Bence Önce Vlog Çek Çünkü Seni Bir Tanısınlar Direk Röportaj Olmaz.
Hazır Olduğu Gibi Atabilirsin Bence Ama Öyle Günde 3 4 Video Falan Atma Günde 1 Video Yeter Bence (Günlük Vlog Çekebilirsin)
Bence Türklere Rusyayı Tanıt Güzel Yerlerini Mesela Ben Hiç Rusyaya Gitmedim ve Görmedim :)
Video Atarken Güzel Bir İnternet Ağı ve PC Gerekiyo Bunlar Olursa Hızlı Bir Şekilde Video Atabilirsin :)
Tabi Bunlar Benim Fikirlerim Senin Başka Fikirlerin Varsa Onlarıda Uygulayabilirsin :)

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,731
Montaj için en başarılı program bence Edius 7.0
Alt yazıyı yine aynı yerden title ile ekleyebilirsin.
Vlog yada röp kafana göre giriş yap. Yeter ki izlen :)
Çekince istediğin gibi at tarih vermezsen hepsini yeni gibi koyabilirsin. Tabi gidip yazın kar yağıyor deme :)