Haber Youtube Efsane Özelliği Test Etmeye Başladı.

Bu konuyu okuyanlar

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Youtube güncellenmeye ve yeni özellikler kazanmaya devam devam ediyor. Youtube şimdide farklı dillerde etkileşimi arttırmak için efsane dublaj özelliğini test etmeye başladı. Şimdilik sadece amerika bölgesinde test edilen bu özellik ileriki zamanlarda daha çok bölgeyi ve dilleri kapsayacak. Eğer bu özelliği denemek isterseniz MrBeast adlı youtuberin son attığı videoya girerek sağ üstteki video ayarlari bölümünden "ses parçası" bölümüne girerek dublaj özelliğini deneyebilirsiniz.

IMG_20221106_212538.jpg
IMG_20221106_213459.jpg

Son düzenleme:

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
Pek anlamadım ama anladığım kadarıyla Farklı dillerde içerik üreten kanalların artık birden fazla kanal kullanmasına gerek kalmayacak. Ama bunu yapacaklarını sanmıyorum çünkü 5 hesaptan 5 ayrı plaket kazanmak var iken niye tek hesapta yapsınlar ki?

TheLastWarrior

Profesör
Reaksiyon puanı
3,045
Pek anlamadım ama anladığım kadarıyla Farklı dillerde içerik üreten kanalların artık birden fazla kanal kullanmasına gerek kalmayacak. Ama bunu yapacaklarını sanmıyorum çünkü 5 hesaptan 5 ayrı plaket kazanmak var iken niye tek hesapta yapsınlar ki?
Anlanmayacak bisey yok atıyorum adam rus dilinde icerik üretiyor ses parcasi bölümüne videonun farkli dublajlarinida ekleyebilecek film gibi dusun dublajli izleyecen kendi dilinde yeni kanal acan yine acar kanal acmasina engel olcak birsey yok