Youtube' den ne kadar para kazanılıyor ?

xxmolinaxx

Doçent
Kanalı olan para kazanan biri olarak yazıyorum
Abonesi çok olan çok para kazanmaz ama psikolojik etki oluşturuyor mesela benim videolarımın %3 ünü abonelerim izliyor
Para kazanmak için reklamı atla seçeneğine tıklanması veya diğer gelen reklamların kapatılması lazım
Manyak paralar kazanıyorlar fikrine katılmıyorum o şekil kazanan var ama çok az mesela enes batur, orkun ışıtmak, barış özcan v.b
Yeteneğiniz var ve bunu değerlendirmek istiyorsanız hiç durmayın kanalı açın zamanın ne getireceği belli olmaz
Sadece kanal açmış olmak için bu işe girip abone dilenmeye çıkacaksanız zahmet etmeyin
iyi günler

epsilon06

Profesör
Net bir rakam bilen yok mu ya? Merak etmezdim ama o kadar salak kanal var ki aşırı bir merak oluştu😂 O barbie kanallarından falan bende açayım iyi kazanıyolarsa:)

Yandere

Profesör
Yasaklı
Hile kasma yeter, yoksa benim gibi anasayfanda saçmasapan hintli videolar görürsün :D Ve şu abone hilesi yapılıyor ama kapanmıyor lanet şey, şirket batmış ama botu kapatmamışlar.

xxmolinaxx

Doçent
Net bir rakam bilen yok mu ya? Merak etmezdim ama o kadar salak kanal var ki aşırı bir merak oluştu😂 O barbie kanallarından falan bende açayım iyi kazanıyolarsa:)

Net bir rakam olmaz aynı sayıda izlenen iki videonun 1. si 1000 tl alırken 2. 1500 tl alabilir reklamverenlerin bütçesiyle alakalı Birde bende açayım demekle olmuyor kitle yakalayamazsan patinaj yapıp durursun parayla alınan abone ve izlenmelere sakın girme eninde sonunda yakalanırsın yazık olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Net bir rakam olmaz aynı sayıda izlenen iki videonun 1. si 1000 tl alırken 2. 1500 tl alabilir reklamverenlerin bütçesiyle alakalı Birde bende açayım demekle olmuyor kitle yakalayamazsan patinaj yapıp durursun parayla alınan abone ve izlenmelere sakın girme eninde sonunda yakalanırsın yazık olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi kimliğini ortaya koymadan bir YouTube içeriği ortaya çıkarılabilir mi acaba? Kamera önüne geçecek özgüven yok bende, ama istesem de geçemem çünkü kamera, mikrofon gibi ekipmanlarım yok. Ekran videosu da çekemem, sistem kaldırmıyor. Geriye de pek bir şey kalmıyor heralde.

Hani para kazandırmayıp itibar kazandırsa da yeter.

youtube'dan para kazanmak zor zanaat, orkun ışıtmak ile bu konuyla ilgili bir soru cevap içeriğine denk geldim, youtube'a para kazanmak için girip de kazananı ben görmedim ve vergilendirme çok yüksek demiş, çok da haksız sayılmaz. yola bu mantıkla çıkarsanız para kazanmak zor bence de.

youtube'dan para kazanmak zor zanaat, orkun ışıtmak ile bu konuyla ilgili bir soru cevap içeriğine denk geldim, youtube'a para kazanmak için girip de kazananı ben görmedim ve vergilendirme çok yüksek demiş, çok da haksız sayılmaz. yola bu mantıkla çıkarsanız para kazanmak zor bence de.

Kendisi ne için girmiş?
Hava cıva. Evet para kazanmak çok zor ama kimseye girme demem.
Denemek bedava.

Kendisi ne için girmiş?
Hava cıva. Evet para kazanmak çok zor ama kimseye girme demem.
Denemek bedava.
"YouTube'ta para var moruq" muhabbetleri dönmeden önce bu adam yanlış bilmiyorsam 2011'de içerik üretiyordu. O yüzden "kendisi ne için girdi demek?" gereksiz.

Popüler olan YouTuber'lar para kazanma beklentisiyle değil de, hoşuna gittiği için YouTube'a girmiştir bence. Çünkü bunlar zaten fakir değil. Bilgisayarları milgisayarları cillop gibi. Gecekonduda da yaşamıyorlar. Eğlence olsun diye girdiler ve bu onlar için bir mesleğe dönüştü.

Fakirler de para kazanma beklentisiyle giriyor ama aynı etkiyi yaratmıyor.

xxmolinaxx

Doçent
Para kazanılmıyor diyenin aklına şaşarım Orkun ışıtmak dediğiniz adam ayda tahmini 100.000 tl yi cebine koyuyor girmek isteyenlere de tu kaka diyor Onlar zaten zengin diyen arkadaşlara da katılmıyorum buradaki para bir nevi havadan geliyor hem ünlü oluyorlar hem eğleniyorlar hemde manyak paralar kazanıyorlar Aklında fikir olan uzun süre içerikler üretebilirim diyen herkes girmeli ama oradan buradan çalarak kırparak montajlarım değiştiririm diyenler uzak dursun

Servous

Asistan
Yasaklı
4 bin saat izlenme 1000 abone şartı olduğunu hatırlıyorum. Daha sonra videolarda izlettiğin reklamlara göre belli bir miktar para alıyorsun 10 bin aboneli kanal günde 1 kez video çekse aylık yaklaşık 200,300 TL para alıyor. Youtube'de videolarının izlenme sayısı iyise, ve sponsorun varsa çok deli para kazanılıyor.

Sibraius

Profesör
4 bin saat izlenme 1000 abone şartı olduğunu hatırlıyorum. Daha sonra videolarda izlettiğin reklamlara göre belli bir miktar para alıyorsun 10 bin aboneli kanal günde 1 kez video çekse aylık yaklaşık 200,300 TL para alıyor. Youtube'de videolarının izlenme sayısı iyise, ve sponsorun varsa çok deli para kazanılıyor.
Hiç komik değil kanalı bile 150TL falan kazanıyormuş 200-300TL 10bin abonede zor