YÖK: " Öğrencilere 6 gb internet verilecek."

Bu konuyu okuyanlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sosyal medyada gezin diye vermiyorlar o interneti :D 25 GB istemekte bulmuşta buluyon derler.
Zaten kısmen sokağa çıkma yasağı var öğrenciler evinde. Evinde internet olmayan öğrencide çok nadirdir zaten. Hiç olmayan öğrencide madur olmasın diye idareten 6 GB'ada sevinmek lazım biraz geç oldu ama hiç yoktan iyidir.
6GB az bu kadar basit. Onu bunu savunucam diye bana boş boş şeyler söylemeyin ağzımı bozarım. Kimsede olup olmadığı beni ilgilendirmez. Ben kimsede yok olarak bakarım. Olana da lütuf olur. Devlet bu kadarını da yapsın. Gerekirse uygulama kısıtı getirsin. Facebook ınstagramı engellirsin. Ebaya açarsın youtubea açarsın ders video izlesin diye. Videolu içerik için 6GB fazlasıyla az. Sosyal medyadaki iki fotoğraf bir video veri tüketmez. 1 saatlik ders videosu tüketir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya adam gibi bir şey vereceksin ya da boş yapmayacaksın ortalıkta veriyoruz diye.

KYKda internet veriyoruz diyorlar 0.1 mbps. Millet sözde çok kullanıyor diye kota getirdiler16GB aynı hesap bu da.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben telefonda hiç birşey yapmayarak 11GB harcamışım. GB diyince bizim yaşı büyük kesime internet fazlaymış gibi geliyor ama hikaye.

Türkiyede internet kanser hastalığına yakalanmış gibi muamele görüyor.

Metin_Aslantürk

Müdavim
Reaksiyon puanı
660
Kriz zamanı Korana zamanı Türksat Kablonet ulaştırma bakanlığına ait Burdan çağrı yapıyorum sadece öğrencilere değil herkese Sınırsız internet verilsin...Herkese bedava sınırsız internet verilsin...Herkese bedava sınırsız İnternet öğrencilere 6 Gb ne ya 6 Gb !!!!!!!!!!!

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
6 gb nedir ya en az 100 gb kotalı ya da sınırsız olmalı üniversitede başarılı öğrencilere, herkese her şey beleş de öğrenciye 6 gb vermek nedir? Kapatsınlar gitsinler hakikaten, hem btk hem yök bu işi bilmiyor :D

öğrencileri gb dilencileri yaptı bu hükümetler ve/veya devletin kibirli memurları!!!

Didem Ergin

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,343
6 gb nedir ya en az 100 gb kotalı ya da sınırsız olmalı üniversitede başarılı öğrencilere, herkese her şey beleş de öğrenciye 6 gb vermek nedir? Kapatsınlar gitsinler hakikaten, hem btk hem yök bu işi bilmiyor :D

öğrencileri gb dilencileri yaptı bu hükümetler ve/veya devletin kibirli memurları!!!
Haftalardır vereceğiz vereceğiz deniyor. Halaa bekliyoruz

Son mesajlar