Yok mu android uygulamalardan anlayan ?

Bu konuyu okuyanlar

dissosiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Android uygulamalarından anlayan biri var mı yazılımdan da anlayan olur ?

dissosiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Destek
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya ben androidde bi uygulama indirdim foto geri getirme programı sildiğim fotoları buldum ama müstehcen de vardı içinde. Üreticiye ulaşmışmıdır bu fotolar sizce ? Endişeliyim

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Destek

Ya ben androidde bi uygulama indirdim foto geri getirme programı sildiğim fotoları buldum ama müstehcen de vardı içinde. Üreticiye ulaşmışmıdır bu fotolar sizce ? Endişeliyim
Üreticiden kastınız ne anlamadım ama bir şey olmaz. Endişelenmeyin.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Destek

Üreticiden kastınız veri kurtarma uygulamasını yapan üretici galiba.
Bence gitse bile kimse onunla uğraşmaz. Milyonlarca insan indirmiştir o uygulamayı ve milyonlarca veri kurtarılmıştır. Hangi birisi ile uğraşacaklar.

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Yani mesela uygulamayı kim yaptıysa ona gidiyor mu bu geri getirilen fotolar ?
Uygulamaya göre değişir, gizlilik politikasına bakmak lazım. Uygulamanın ismi neydi? Bir de sizin görüntülerinizin yayılmasından falan korkuyorsanız eğer öyle bir şey olmaz. Merak etmeyin.

dissosiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
uygulama log tutuyorsa gitmiştir
Nasıl anlarız tutup tutmadığını peki ?

Uygulamaya göre değişir, gizlilik politikasına bakmak lazım. Uygulamanın ismi neydi? Bir de sizin görüntülerinizin yayılmasından falan korkuyorsanız eğer öyle bir şey olmaz. Merak etmeyin.
Uygulamanın adı Disdigger1

Son düzenleyen moderatör:

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Sıkıntı olmaz. Kafan rahat olsun. O bir milyon içinde kimler vardır. :) Takma kafanı.

bilexsamet

Profesör
Reaksiyon puanı
2,415
Bence çok kafaya takmayın. Fotoğrafları silmediğinizi farz edin. Bu şekilde SD karta erişim yetkisi olan tüm uygulamalar yani Dosya Yöneticisi uygulaması bile bu şekilde verilerinize erişebilir.
Uğraşmazlar öyle bir şey ile. Hem tüm kurtarılan verileri kendi sunucusunda depolaması gerekir ki uygulama geliştirici için ayrı bir külfet oluşturur.

dissosiii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
uygulama log tutuyorsa gitmiştir
Bunu nasıl anlarım ???

Bence çok kafaya takmayın. Fotoğrafları silmediğinizi farz edin. Bu şekilde SD karta erişim yetkisi olan tüm uygulamalar yani Dosya Yöneticisi uygulaması bile bu şekilde verilerinize erişebilir.
Uğraşmazlar öyle bir şey ile. Hem tüm kurtarılan verileri kendi sunucusunda depolaması gerekir ki uygulama geliştirici için ayrı bir külfet oluşturur.
Yani gitmiştir fotolar ama bakmaz gibi bişey mi diyorsunuz kesin anlayamaz mıyım ? Yani gitmemiş olamaz mı onun sunucusuna fotolar ?

Nasıl anlarız tutup tutmadığını peki ?

Son düzenleme:

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Sıkıntı yok hocam. İçin rahat olsun.