Yks İçin Tablet Önerisi? Hangisini almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

DesuYui

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar yks sınavına çalışmak için tablet alacağım.Bütçem 800tl zorlarsam 1000 tl olabilir. Benim bu bütçeye göre bulduklarım bunlar ama hangisi daha iyi, uygun bilmiyorum. Dersle alakalı dosyalar indireceğim sd kart alacağım yanında. Android yerine yine aynı bütçeyle 2.el bir ipad almayı düşündüm ama hem 2.ele güvenip nasıl alacağım düşüncesi hem de bazı yerlerde ipad 5 den aşağısı alınmaz yorumlarını görmemle kafam iyice karıştı.Umarım yardımcı olursunuz. Teşekkürler

Huawei mediapad t5 de var ama t3 ile arasındaki fark çok mu yoksa az mı?

Huawri mediapad t5

Huawei mediapad t3 10"

Casper via l10

Hometech Ht 10mt

Hometech Alfa 10rx

Hometech Alfa 10RC

Lenovo Tab E10

Lenovo Tab 4

Lenovo Tab 10

Lenovo Tab M10

Casper S20

Casper Via T5

Bir de bu var ama anlamadım bu da lenovo tab 4 galiba

DesuYui

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

ThorJ

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,757
iPad 4 ve altı 32-bit işlemciye sahip, dolayısıyla birçok uygulamada sıkıntı çıkartacaktır. 2.el iPad Air 1.nesil veya iPad mini 3'lere bakabilirsiniz.

DesuYui

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPad 4 ve altı 32-bit işlemciye sahip, dolayısıyla birçok uygulamada sıkıntı çıkartacaktır. 2.el iPad Air 1.nesil veya iPad mini 3'lere bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim. 2.el olarak sahibinden ve facebookda bulabildim ilan, sizin bildiğiniz başka siteler var mı ve ilan için iletişime geçtiğimde sağlamlığını anlamam içni neleri sormam gerekiyor, görüşüp inceleme şansım olursa nelerine dikkat etmeliyim bir bilginiz var mı?

Son mesajlar